Geen zoekvraag opgegeven

Tekst
Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

ASSESSOREN.

1. pleter C/orre.

2. Andries Fiiancke.

Beiden benoemd door de Gedeputeerde Staten, bij besluit van 23 Augustus 1825.

De eerste overleed 8 Januari 1851, de tweede 5 Februari 1828.

3. Lourens Pieterse Louwerse, volgde no. 2 op.

4. Jaoob Verhage volgde no. 1 op. Benoemd 15 Maart 1851.

Nos. 3 en 4 werden vervolgens

WETHOUDERS.

1. Lourens Pieterse Louwerse. Benoemd 18 October 1851. Overleden 11 Februari 1865. Vervangen door no. 3.

2. Jacob Verhage. Benoemd 8 October 1851. Hield op lid van den Raad te zijn, 5 September 1865. Yervangen door No 4.

3. Pieter van der Meule, benoemd 29 Maart 1865, in plaats van L. P. Louwerse. Overleden 5 Februari 1871; vervangen door I. Geschiere

4. Hubrecht Bimmel, benoemd 5 September 1865, in plaats van J. Verhage. Bedankt en neemt afscheid 10 Augustus 1869; vervangen door den volgenden.

5. Pieter Louwerse, benoemd 10 Augustus 1869, in plaats van den voorgaanden; vervangen door J. Mosselman.

6. Iza√ľk Geschiere, benoemd 9 Mei 1871, in plaats van P. v. d. Meule. Overlijdt 3 Januari 1873; vervangen door den volgenden.

7. Barthel Verhage, benoemd 2 April 1873, in plaats van den voorgaanden, vervangen door S. de Visser.

8. Jan Mosselman, benoemd 7 September 1875 in plaats van P. Louwerse. Bedankt en vervangen door W. Kesteloo.

Sluiten