Geen zoekvraag opgegeven

Tekst
Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

10. Andries de Visser, in plaats van no. 8, geinstalleerd 4 Augustus 1838.

11. Pieter Francke, in plaats van no. 9. Geinstalleerd 24 April 1850.

12. Pieter Passenier, in plaats van no. 1. Geinstalleerd 19 April 1851.

Volgens het Reglement van bestuur van 1825 was de Burgemeester als zoodanig lid van den Raad.

Ten gevolge der invoering van de Gemeentewet, werden tot leden van den Gemeenteraad gekozen en op 18 October 1851 geïnstalleerd:

1. Andries de Visser. Bedankt. Afscheid 6 Juli 1869. Vervangen door no 14.

2. Jacob Verhage Herbenoeming in 1865 niet aangenomen. Vervangen door no. 11.

3. Pieter Francke. Overleden 21 Januari 1866. Vervangen door no. 12.

4. Hubrecht Bimmel. Bedankt, 28 April 1869. Vervangen door no. 13.

5. Pieter van der Meule, overleden 5 Februari 1871, vervangen door no. 15.

6. Lourens Pieterse Louwerse, overleden 11 Februari 1865. Vervangen door no 10.

7. Pieter Passenier. Vervangen door no. 8. (Hij overleed 23 December 1855).

8. Leijn de Pagter, in plaats van no. 7. Geïnstalleerd 4 September 1855. Naar elder vertrokken in 1863. Vervangen door no. 9.

9. Cornelis Louwerse, in plaats van no. 8. Geïnstalleerd 16 Februari 1864 Vervangen door no. 23.

10 Pieter Louwerse, in plaats van no. 6. Installatie 29 Maart 1865. Afscheid 28 Augustus 1893. Vervangen door no 25.

11. Barthel Verhage, in plaats van no. 2. Geïnstalleerd

Sluiten