Geen zoekvraag opgegeven

Tekst
Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

5 September 1865. Neemt afscheid, wegens bedanken 25 Augustus 1877. Vervangen door no. 18.

12. Jacobus Wisse, in plaats van no. 3. Installatie 20 April 1866. Bedankt 21 Juli 1880, wegens vertrek. Vervangen door no. 20

18. Pieter Kesteloo, in plaats van no. 4 Installatie 10 Augustus 1869. Vervangen door no. 17 en aan dezen opgevolgd. Geïnstalleerd 22 April 1874. Overleden 7 Februari 1875. Vervangen door no. 19.

14. Izaük Geschiere. In plaats van no. 1. Installatie

6 Juli 1869. Overleden 13 Januari 1873 Vervangen door no. 16

15. Samuël de Visser, in plaats van no. 5. Installatie 9 Mei 1871.

16. Jan Mosselman, in plaats van no. 14. Installatie 2 April 1873. Neemt ontslag, 24 Juli 1894. Vervangen door no. 26.

17 Johan Peter Reede. In plaats van no. 13 Installatie 2 September 1873. Neemt ontslag, wegens vertrek naar elders. Heeft slechts twee vergaderingen bijgewoond Opgevolgd door no. 13.

18. Hubkecht P assenier. In plaats van no. 11. Geïnstalleerd 4 September 1877. Neemt ontslag 22 October 1880. Vervangen door no. 21.

19. Hijbrecht Bimmel. Iii plaats van no. 13. Installatie 21 Mei 1875. Overleden 15 Juli 1888. Vervangen door no. 22.

20. Adriaan van deii Meule. Iii plaats van no. 12. Installatie 21 Juli 1880. Neemt ontslag 19 October 1892. Vervangen door no. 24.

21. Willem Kesteloo Jz. In plaats van no. 18. Installatie 13 December 1880

22. Jan de \isser. In plaats van no. 19. Installatie 17 October 1888. Vervangen door no. 27.

23. Samuël Wisse. Tn plaats van no. 9. Installatie 1 September 1891. Uit de gemeente vertrokken in 1910. Vervangen door no. 34.

Sluiten