Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

1866—1867. Janus Christiaan Karei Nonhebei J.A.Ce.

Gek. v. 'sGraveland; bev. 6 Mei 1866; vertr. n. Muiden; aldaar bev. 11 Aug. 1867.

1868—1870. Pieter Kors Dommisse.

Gek. v. Schraard; bev. 29 Maart 1868: vertr. n. Oostburg c.a., aldaar bev. 31 Juli 1870.

187*2—1876. Johannes Knottenbelt, prop.

Bev. 11 Febr. 1872; vertr. n. Sluis; aldaar bev. 7 Mei 1876.

1877—1880. Gerrit Joan Barger, prop.

Bev. 12 Mei 1877; vertr. n. Maassluis; aldaar bev. 5 Dec. 1880.

1882—1883. Christoph. Lambert Daniël van Coeverden Adriani.

Gek. v. Bijnzaterwoude; bev. 7 Mei 1882; vertr. n. Oud-Beijerland ltf Nov. 1883; aldaar bev. 2 Dec. 1886—1892. Cornelis Louis Franfois van Schelven, prop.

Bevestigd 3 Jan. 1886; vertr. n. Wageningen 18 Dec. 1892.

üp 3 Febr. 1887 besloot de Kerkeraad terug te keeren tot de Dordtsche Kerkenorde. Ds. Yan Schelven werd 21 April d a v. afgezet als predikant in het Herv. Kerkgenootschap. Hij werd opgevolgd door:

A. In de Hervormde Kerk.

1888—1893. Johan Hendrik Willebrands, prop.

Bevestigd 26 Febr. 1888; vertrokkea naar Aarlanderveen 26 Febr. 1893.

1895—1898. Hendrik Jan de Groot, prop.

Bevestigd 14 Juli 1895; vertrokken naar Zoeterwoude 29 Mei 1898.

1899— Willem Pothoven, prop,

Bevestigd 3 Sept. 1899.

B. In de Gere(brincerde Kerk. 1893— Jan Brouwer.

Gekomen van Naaldwijk; bevestigd 17 Dec. 1893.

Sluiten