is toegevoegd aan uw favorieten.

Het honderdjarig bestaan van de Leidsche maatschappij van weldadigheid, ter voorkoming van verval tot armoede

Onderstaande tekst is niet 100% betrouwbaar

Mr. J. Th. Buys, secretaris en thesaurier vanaf 29 Januari 1859 tot 12 October 1860; daarna alleen secretaris tot 19 September 1862 (vertrokken naar elders).

Mr. J. C. du Pui, secretaris vanaf 19 September 1862 tot 1867 (vertrokken naar elders).

Prof. mr. S. Vissering, vanaf 3 October 1863 tot 1869 (afgetreden). Prof. mr. J. Th. Buys, vanaf 2 October 1865 tot 30 September 1874 (afgetreden).

Dr. H. G. Hagen, vanaf 2 October 1865; voorzitter vanaf 28 Januari

1889 tot 1901 (overleden).

C. J. baron Leembruggen, secretaris vanaf 2 October 1867 tot 20 November 1874; daarna gewoon lid tot 30 September 1891 (vertrokken naar elders).

H. C. Hartevelt, vanaf 19 October 1869; voorzitter vanaf 6 October 1880 tot 1887 (overleden).

F. A. Verster, vanaf 1 October 1874; vice-voorzitter vanaf 24 Januari

1887; voorzitter vanaf 25 Juni 1888 tot 28 Januari 1889; daarna gewoon lid tot 1 April 1889 (afgetreden).

Th. M. Roest, vanaf 1 October 1874; secretaris vanaf 20 November 1874 tot 30 September 1891; vice-voorzitter vanaf 16 September 1895 tot 1898 (overleden).

G. F. Alsche, vanaf 6 October 1880; vice-voorzitter vanaf 28 Januari

1889 tot 27 Mei 1895; daarna thesaurier tot 8 Maart 1900 (afgetreden).

L. G. le Poole, thesaurier vanaf 10 Juni 1884 tot 27 Mei 1895 (afgetreden).

H. P. van Boneval Faure, vanaf 29 September 1886 tot 25 Juni 1888

(afgetreden).

Prof. dr. D. Siegenbeek van Heukelom, vanaf 24 Januari 1887 tot 3

October 1899 (afgetreden).

Mr. J. A. F. Coebergh, vanaf 25 Juni 1888; vice-voorzitter vanaf 29 September 1898; voorzitter vanaf 9 December 1901 tot 9 Februari 1917 (afgetreden); daarna eere-voorzitter.

Mr. L. Offerhaus, vanaf 17 Juli 1889 tot 24 Mei 1892 (vertrokken naar elders).