gebied gelegen ten Noorden van het Eindhovensch Kanaal) Nuenen c.a., Oirschot, Oostelbeerse c.a., Reusel, Riethoven, Someren, Son c.a., Valkenswaard, Veldhoven, Vessem c.a., Waalre, Westerhoven.

Kring Noordbrabant 3:

Alphen ca., Baarle-Nassau, Berkel, Dongen, Drunen, Eethen (voor zoveel betreft het grondgebied ten Zuiden van de Bergsche Maas), Gilze c.a., Goirle, ’s-Gravenmoer, Heusden, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Moergestel, Oisterwijk, Sprang-Capelle Udenhout, Waalwijk, Waspik.

Kring Noordbrabant 4:

Chaam, Dinteloord c.a., Etten c.a., Fijnaart c.a., Geertruidenberg, Halsteren, Hoeven, Hooge en Lage Zwaluwe, Huybergen, Klundert, Made c.a. (voor zoveel betreft het grondgebied gelegen ten Zuiden van de Amer en de Bergsche Maas), Nieuw-Vossemeer, Oosterhout, Ossendrecht, Oudenbosch, Oud en Nieuw Gastel, St. Philipsland (Prov. Zeeland), Prinsenbeek, Putte, Raamsdonk, Rucphen c.a., Rijsbergen, Standdaarbuiten, Steenbergen c.a, Terheijden, Willemstad, Woensdrecht, Wouw, Zevenbergen, Zundert.

Kring Noordbrabant 5:

Almkerk, Andel c.a., Dussen, Eethen (voor zoveel betreft het grondgebied gelegen ten Noorden van de Bergsche Maas), Giessen, Made c.a. (voor zoveel betreft het grondgebied ten Noorden van de Amer en de Bergsche Maas), Rijswijk, Veen, Werkendam, Woudrichem, Wijk c.a.

Kring Noordbrabant 6:

Alem c.a., Beers, Berghem, Boekel, Boxmeer, Cuijk c.a., Geffen, Grave, Haps, Heesch, Lith, Megen c.a., Mill c.a., Nistelrode, Nuland, Oeffelt, Oploo c.a., Oss, Overasselt (Prov. Gelderland) (voor zoveel betreft het grondgebied gelegen ten Zuiden van de Maas, genaamd Keent), Ravenstein, Schaijk, Uden, Wanroij, Zeeland.

Provincie Gelderland.

Kring Gelderland 1:

Ede behalve de bebouwde kom Veenendaal, Renkum, Wageningen.

Kring Gelderland 2:

Barneveld, Bunschoten (prov. Utrecht), Hoevelaken, Hoogland (prov. Utrecht), Nijkerk, Putten, Stoutenburg (prov. Utrecht).

Kring Gelderland 3:

Doornspijk, Elburg, Epe, Ermelo, Harderwijk, Hattem, Heerde, Oldebroek.