15 Rente van voorschotten verleend voor de aanleg van drinkwaterleidingen. 16 Rente van leningen, verstrekt aan de N.V. tot exploitatie van Jaarbeursgebouwen. 17 Rente van twee aan het Nederlands Scheepsbouwkundig Proefstation verstrekte leningen. 18 Rente van voorschotten, verstrekt aan de Vereniging „De kweekschool voor Vroedvrouwen” te Heerlen. 19 Rente van voorschotten ingevolge artikel 56 der Woningwet. 20 Rente van voorschotten aan gemeenten voor het verkrijgen van een woning in eigendom door arbeiders en met hen gelijk te stellen zelfstandigen. 21 Rente van kredieten voor bouw van noodwoningen en noodwinkels, zomede het treffen van verdere noodvoorzieningen. 22 Overige renten (Woningbouw). 23 Rente van hypotheken inzake woningbouw. 24 Rente van een lening aan de N.V. Brabantse Buurtspoorwegen en Autodiensten (B.B.A.) te Breda. 25 Rente over aan de N.V. Koninklijke Luchtvaart Maatschappij verstrekte leningen. 26 Rente over aan het Nationaal Luchtvaart Laboratorium verstrekte leningen. 27 Rente van aan gemeenten verstrekte voorschotten in verband met de gasvoorziening. 27a Rente van een lening verstrekt aan de N.V. Nederlandsche Steenkolenmijnen „Willem Sophia”. 28 Rente wegens verstrekte voorschotten aan ambtenaren voor de aankoop van motorvoertuigen. 29 Rente van voorschotten betreffende de ontginning. 30 Interest inzake verstrekte voorschotten ten behoeve van de exploitatie van de kruidendrogerij te Westergeest (Fr.). 31 Interest inzake verstrekte voorschotten ten behoeve van de bouw van kruidendrogerijen. 32 Rente van andere voorschotten. 33 Voordelig verschil tussen de renten ontvangen wegens en verschuldigd op de bij monetaire verdragen met andere landen vastgestelde manipulaliccredieten. AFDELING IV. OVERIGE ONTVANGSTEN. 34 Overige ontvangsten betreffende de Nationale Schuld.