13 van dit besluit bedoelde gegevens, in het bewaringsregister opgenomen de datum waarop de restitutie is verleend, het bedrag van de restitutie, de grond tot restitutieverlening en de naam en het adres van degene aan wie de restitutie werd verleend.

Artikel 15

De in het bewaringsregister opgenomen gegevens blijven daarin bewaard gedurende vijf jaren na de laatste dag van het kalenderjaar waarin het voertuig overeenkomstig het bepaalde in artikel 43a, vijfde lid, van de wet door de burgemeester is teruggegeven, dan wel overeenkomstig het bepaalde in artikel 43a, zevende lid, van de wet door de burgemeester is verkocht, om niet aan een derde in eigendom overgedragen of vernietigd.

Artikel 16

De bewaarder verstrekt aan de betrokken autoriteiten en aan belanghebbenden desgevraagd de benodigde inlichtingen uit het bewaringsregister.

Artikel 17

Voor de vaststelling van de voor het overbrengen en bewaren van het voertuig verschuldigde vergoeding mogen de navolgende directe kosten in aanmerking worden genomen:

a. Indien de overbrenging door de gemeente in eigen beheer geschiedt: 1. de afschrijvingskosten en onderhoudskosten van kraanwagens, sleepmateriaal en verbindingsmiddelen alsmede de brandstofkosten van kraanwagens; 2. de personele en materiële kosten, verbonden aan de bediening van kraanwagens, sleepmateriaal en verbindingsmiddelen; 3. de personele en materiële kosten met betrekking tot het onder 1 bedoelde onderhoud; 4. de kosten van stalling en opslag van kraanwagens en overig materiaal; b. indien de overbrenging geschiedt op andere wijze dan in eigen beheer: de door degene, die de overbrenging in opdracht van de burgemeester verricht, terzake daarvan in rekening gebrachte kosten; c. indien de bewaring door de gemeente in eigen beheer geschiedt: 1. de kosten van afschrijving of huur; 2. de kosten van inrichting en onderhoud; 3. de kosten van water- en energieverbruik; 4. de kosten van verbindingsmiddelen; 5. de personele en materiële kosten; d. indien de bewaring geschiedt op andere wijze dan in eigen beheer: de door degene, die de bewaring in opdracht van de burgemeester verricht, ter zake daarvan in rekening gebrachte kosten; e. ingeval van toepassing van artikel 43a, zesde lid, van de wet de personele en materiële kosten, verbonden aan het doen uitgaan van de kennisgeving, waaronder begrepen de kosten van opsporing van degene, aan wie de kennisgeving dient te worden verzonden; f. ingeval van toepassing van artikel 43a, zevende lid, van de wet de personele en materiële kosten van verkoop, eigendomsoverdracht om niet of vernietiging, waaronder begrepen de kosten van taxatie van het voertuig; g. eventueel renteverlies inzoverre het betreft door de gemeente gedane investeringen ter zake van hetgeen door haar zelve in eigen beheer wordt verricht; h. de kosten van verzekering ter dekking van de aansprakelijkheid voor schade als bedoeld in artikel 43a, zeventiende lid, van de wet.