Staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden

Jaargang 1978

Wet van 4 oktober 1978, houdende naturalisatie van Broers, Hubertina Agnes Cornelia en 21 anderen

Wij Juliana, bij de gratie Gods, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz.

Allen, die deze zullen zien of horen lezen, saluut! doen te weten:

Alzo Wij in overweging genomen hebben, dat er aanleiding is tot naturalisatie van Broers, Hubertina Agnes Cornelia en 21 anderen, waartoe aan Ons verzoek is gedaan, met overlegging, voor zoveel nodig, van de bewijsstukken bedoeld in artikel 3 van de wet op het Nederlanderschap en het ingezetenschap (Stb. 1892, 268);

Zo is het, dat Wij, de Raad van State gehoord, en met gemeen overleg der Staten-Generaal, hebben goedgevonden en verstaan, gelijk Wij goedvinden en verstaan bij deze:

Artikel 1

Het Nederlanderschap wordt bij deze verleend aan:

1 Broers, Hubertina Agnes Cornelia, geboren te Hamont (België) 7 september 1940, wonende te Hamont (België), echtgenote van Kissen, Gerardus Cornelis; 2 Chee, Cedrick Anthony, geboren op Curapao (Nederlandse Antillen) 20 januari 1959, wonende te Leiden (Zuid-Holland); 3 Cremer, Brunhilde Gisela Sophia, geboren te Aken (Bondsrepubliek Duitsland) 11 maart 1906, wonende te Vroenhoven (Riemst) (België), echtgenote van van Dam, Sybrandus; 4 Van Gils, Jean Henri Dirk, geboren te Herentals (België) 1 augustus 1939, wonende te Kasterlee (België); 5 de Groot, Theodor, geboren te Emden (Bondsrepubliek Duitsland) 15 december 1940, wonende te Randburg (Zuid-Afrika); 6 Haenen, Daniël Laurens Anthony, geboren te Stuttgart (Bondsrepubliek Duitsland) 23 juni 1963, wonende te Sittard (Limburg);