2. De belanghebbende, die verkeert in de in het vorige lid omschreven situatie, is verplicht daarvan ten spoedigste kennis te geven aan het bestuur. Hij is gehouden zich te gedragen naar de vanwege de geneeskundige gegeven aanwijzingen, waaronder die met betrekking tot het ondergaan van een geneeskundig onderzoek. 3. Gedurende de periode dat de belanghebbende ingevolge het bepaalde in dit artikel zijn dienst niet verricht, geniet hij zijn volle bezoldiging. L. Artikel E11 wordt gewijzigd als volgt: Aan het slot van het gestelde onder b wordt de punt vervangen door een puntkomma en wordt het volgende toegevoegd: c. de verhindering wegens ziekte zich voordoet binnen een halfjaar na de in artikel B1 bedoelde geneeskundige keuring, en alsdan blijkt dat de belanghebbende hierbij kennelijk opzettelijk onjuiste informatie omtrent zijn gezondheidstoestand heeft verstrekt of gegevens heeft verzwegen, tengevolge waarvan hij ten onrechte geschikt is verklaard. M. In artikel E13, eerste lid, vervallen de woorden «onder goedkeuring van Onze minister». N. Aan het slot van artikel E14, tweede lid onder b, wordt de punt vervangen door: en. Aan dit artikel wordt toegevoegd: c. Aan de behandelend geneeskundige van belanghebbende op verzoek van laatstgenoemde. O. Artikel E15 wordt gewijzigd als volgt: 1. In het eerste lid wordt tussen «indien daartoe naar het oordeel van het bestuur» en «gegronde» ingevoegd: respectievelijk Onze minister. 2. In het derde lid onder a, wordt tussen «dat.vervolgens hiervan» en «kennis geeft» ingevoegd: onverwijld. 3. In het derde lid wordt aan het slot van het gestelde onder b. de punt vervangen door: en. Aan dit artikellid wordt een nieuw onderdeel c. toegevoegd, luidende: c. aan de behandelend geneeskundige van belanghebbende op verzoek van laatstgenoemde. 4. In het vierde lid vervalt de zinsnede «- indien en voor zover hem geen andere werkzaamheden kunnen worden opgedragen die gezien de voordien door hem verrichte werkzaamheden redelijkerwijs van hem kunnen worden verlangd -». 5. Aan het slot van het vierde lid wordt een nieuwe volzin toegevoegd, luidende: Gedurende dit verlof draagt het bestuur aan de belanghebbende zo mogelijk andere werkzaamheden op voor zover deze gezien de voordien door hem verrichte werkzaamheden redelijkerwijs passend zijn te achten. P. Artikel E16 wordt gewijzigd als volgt: 1. In het eerste lid wordt in plaats van de woorden «3 maal 24 uur» gelezen: 3 dagen. 2. Aan het slot van het eerste lid wordt tussen «nadere» en «mondelinge toelichting» ingevoegd: schriftelijke of. 3. Het vierde lid wordt gelezen: 4. De conclusie van het onderzoek deelt de commissie zo spoedig mogelijk schriftelijk mede: a. aan het bestuur dat hiervan onverwijld kennis geeft aan de belanghebbende, alsmede b. aan Onze minister, indien deze het eerste onderzoek heeft opgedragen; c. aan de behandelend geneeskundige van belanghebbende op verzoek van laatstgenoemde.