c. indien de ondernemer een rechtspersoon is: de naam en de woonplaats van de commissarissen of de bestuursleden; d. indien de ondernemer deel uitmaakt van een aantal in een groep verbonden ondernemers: de ondernemers die deel uitmaken van die groep, de zeggenschapsverhoudingen waardoor zij onderling zijn verbonden, alsmede de naam en de woonplaats van degenen die tengevolge van de bedoelde verhoudingen feitelijke zeggenschap over de ondernemer kunnen uitoefenen; e. de ondernemers of de instellingen met wie de ondernemer, anders dan uit hoofde van zeggenschapsverhoudingen als bedoeld onder d, duurzame betrekkingen onderhoudt die van wezenlijk belang kunnen zijn voor het voortbestaan van de onderneming, alsmede de naam en de woonplaats van degenen die tengevolge van zodanige betrekkingen feitelijke zeggenschap over de ondernemer kunnen uitoefenen; f. de organisatie van de onderneming, de naam en de woonplaats van de bestuurders en van de belangrijkste overige leidinggevende personen, alsmede de wijze waarop de bevoegdheden tussen de bedoelde personen zijn verdeeld. 3. De ondernemer is verplicht de ondernemingsraad zo spoedig mogelijk in kennis te stellen van wijzigingen die zich in de in het tweede lid bedoelde gegevens hebben voorgedaan.

Artikel 31a

1. De ondernemer verstrekt, mede ten behoeve van de bespreking van de algemene gang van zaken van de onderneming, ten minste tweemaal per jaar aan de ondernemingsraad mondeling of schriftelijk algemene gegevens omtrent de werkzaamheden en de resultaten van de onderneming in het verstreken tijdvak, in het bijzonder met betrekking tot aangelegenheden als bedoeld in artikel 25. 2. De ondernemer die wettelijk verplicht is een jaarrekening op te maken verstrekt deze zo spoedig mogelijk na de vaststelling aan de ondernemingsraad ter bespreking. Indien de ondernemer verplicht is de jaarrekening te doen onderzoeken door een registeraccountant of een andere deskundige, wordt diens verklaring eveneens aan de ondernemingsraad verstrekt. 3. Indien een jaarrekening van een ondernemer of een deel daarvan betrekking heeft op meer dan één onderneming, worden aan de ondernemingsraad tevens gegevens verstrekt waaruit hij zich een inzicht kan vormen in de mate waarin de onderneming waarvoor hij is ingesteld tot het gezamenlijke resultaat heeft bijgedragen. Maakt de ondernemer deel uit van in een groep verbonden ondernemers, dan worden aan de ondernemingsraad gegevens verstrekt waaruit hij zich een inzicht kan vormen in het gezamenlijke resultaat van de ondernemingen die door die ondernemers in stand worden gehouden. 4. Indien de ondernemer niet verplicht is een volledige jaarrekening op te maken, worden aan de ondernemingsraad bij algemene maatregel van bestuur aangewezen vervangende of aanvullende schriftelijke gegevens verstrekt. Het derde lid is van overeenkomstige toepassing. 5. De ondernemer doet, mede ten behoeve van de bespreking van de algemene gang van zaken van de onderneming, ten minste tweemaal per jaar aan de ondernemingsraad mondeling of schriftelijk mededeling omtrent zijn verwachtingen ten aanzien van de werkzaamheden en de resultaten van de onderneming in het komende tijdvak, in het bijzonder met betrekking tot aangelegenheden als bedoeld in artikel 25, alsmede met betrekking tot alle investeringen in binnenland en buitenland. 6. Indien de ondernemer met betrekking tot de onderneming een meerjarenplan, -dan wel een raming of een begroting van inkomsten of uitgaven pleegt op te stellen, worden dat plan, onderscheidenlijk die raming of die begroting, dan wel een samenvatting daarvan, met een toelichting aan de ondernemingsraad verstrekten in de bespreking betrokken. Het derde lid is van overeenkomstige toepassing.