Kerkelijk jaar. Woesik, Th. v. : Het Kerkelijk jaar . Zie Protestantisme — Roomsch-Katholicisme. Kerkelijke bouwkunst. Leurs, S.: De oude kerken van Gent, St. Niklaas en St. Baafs. Weigert, H.: Kerkel. bouwkunst. 'Witsen Elias, J. S.: De Ned. koorbanken tijdens Gothiek en Renaissance. Kerkgeschiedenis. Bax, W. : Het protestantisme in het bisdom Luik en vooral te Maastricht. Brouwer, A. M.: De kerkorganisatie der eerste eeuwen en wij. Gorris, G.: Geschiedenis der katholieke kerk. Jong, J. de : Handboek der kerkgeschiedenis. Nolet, W. : Bekn. handboek der kerkgeschiedenis. Woordeloos, P. : De restitutie der kerken in den Franschen tijd. Post, B. R. : De beteekenis van de Romeinsche archivalia. Post, B. B. : Supplieken gericht aan de pausen Glemens VI, Innocentius VI en Urbanus V, 1342—1366. Ram, J. : Neerlands kerk in vogelvlucht. Toelichting op de schetsen kerkgeschiedenis. Zee, G. van der : Acta van de classis Neder-Veluwe. Zee, G. van der : Vaderlandsche kerkgeschiedenis. Zie Abdijen — Doleantie — Dominicanenkerk, Tiel — Dordtsche synode — Kerkorde van Dordrecht — Joannes Ghrysostomus — Servetius, M. Kerkgezang : Liederen, Geestelijke, uit den schat van de kerk der eeuwen. Zie Psalmen, Berijmde. • Kerkherstel: Groeneriberg, M. : Het programma van Kerkherstel.

• Kerkherstel: Groeneriberg, M. : Het programma van Kerkherstel. Kerkhof — Paokt, F. : Bouw zelf uw televisie ontvanginstallatie. Volledige handleiding voor amateurs, met 13 foto’s, 30 teekeningen en twee bouwschema’s op ware grootte. Amsterdam, Kosmos. Juli. 8o. 23 X 15. 101 blz. Geb. 11. 2.25

Kerk-leger : Gunning J.Hzn., J. H. : Het kerk-leger.

Kerkorde en ambt. Door Th. L. Haitjema. Het ambt van den predikant, van den ouderling, van den diaken. Door W. J. de Haan, J. R. Wolfensberger, H. Schroten. Referaten gehouden ter algemeene ledenvergadering van het Nederland sch hervormd Verbond tot kerkherstel op 6 October 1937 te Utrecht. Wageningen, H. Veenman & Zonen. Nov. 8o. 24 5 x 16. 37 blz. 11. 0.40 Kerkorde van Dordrecht: Bruin, P. J. M. de: De kerkorde van Dordrecht.

Kermiskind, Het, Cortenbach, T.

Kern, H. : Verspreide geschriften. ’s-Gravenhage, Martinus Nyhofï. 8o. 24 5 x 16 5 .

Supplement. Jan. V, 68 blz. 11. 1.50.

Kern, De, Ent, W. van den, en W. H. Staverrnan.

Kernkamp, J. H., Zie Patria.

Kers, P. J. : Onze keuken. Radio-kooklessen. Hilversum, V.A.R.A. 8o. 20 x 15. Per dl. 11. 0.20. Dl. 1—-2. Hartige voorproefjes. Koude en warme bouillon en soepen. Heldere en gebonden. 1936. 59 blz. Geïllustreerd. Dl. 3. Vlees en vis. Vleessaus en vissaus. 1936. 40blz. Geïllustreerd. Dl. 4. Groenten en aardappelen. 1936. 38 blz. Geïllustreerd.