Muziekwerken. Scheijes, H. M. : Toen Jezus in het kribje lag. Schouwman, II. : Drie danswijzen. Schouwman, Tl. : Vier samenzangen. Wilhelmus van Nassouwe. Zie Piano-onderricht. Liederbundels Bruning, E. : Zingt allen mee. Elsendoom, J. : kornuiten. Jong Lzn., J. L. de : Ien fen sang en ien len sin. Liederen voor Luth. zondagsscholen en huisgezinnen. Liederenbundel, Nieuwe, voor zondagsschool en huisgezin. Maas , M. J., en J. Ronner : Uit volle horst ! Mastenbroek, B. : Het christelijk lied. Mol, B. Bellenliedjes. Pomper, A. : Koraalboek Ned. Luth. genootsch. v. in- en uiw. zending. Psalmen en gezangen v. den eeredienst der Ned. herv. kerk. Schrijvers, J. : Venite adoremus. Veldkamp, J., en K. de Boer : Kun je nog zingen, zing dan mee! Volksliederenboek, Ned. Zie Friesche taal- en letterkunde. Muziek en zang. Tekstboekjes. Bess, J. : Soldatenpotpourri.

Mycopathologia. Editores : R. Giferri et P. Itedealli. ’s-Gravenh., Dr. W. Junk (Van Bleiswijkstr. 87). 4o. 25 X 20. Afl. 1—3. pro cplt. 11 18.— Vol II. Fase. 1. Juni. 72 blz. Geïll. Vol. II. Fase. 2. Juni. Blz. 73—144. Geïll. Vol. II. Fase. 3. Juni. Blz. 145—216. Geïll. Mijn dubbel leven, Sullivan, M. Mijn laatste vertellingen, Hichtum, N. van. Mijn leven als Garola, Grant, J. Mijn oom Theodoor, Waasdijk, A. van. Mijn vrienden uit het dierenrijk, Kearton, Ch. Mijnheer Oberon en Mevrouw, Schendel, A. van. Mijnwezen. Mijnbouw. Jaarverslag van den inspecteur-generaal der mijnen. Jaarverslag Staatsmijnen in Limburg. Roskam, H. M. A. : Mijnbouw en zoutwinning. Zie Nederlandsch Indië. Mijnwezen — Steenkolenmijnen.

Mijsberg, W. A'. : On the increase of stature in the Netherlands and the possibility of its explanation by genetic changes. [Uitgeg. door de] Kon. Ned. akademie van wetensch. [Amst. Noord-Holl. U. M.]. Juni. 4o. 26 X 18. 16 blz. [Reprinted from : Proceedings. Vol. XL1II, No. 5]. fl. 0.80 Mysterie, Het, van de drie dooden, Gellecum, H. van. Mysterie, Het, van de groene capsule, Carr, J. D. Mysterie, Het, van de telefooncel, Porlock, M. Mystiek. Brakell Buys, R. van : Grondvormen der mystiek. Lietaert Peerbolte, M. : Het mystieke streven. Mythologie, Zie Grieksche godsdienst.