Kelholt, J. B.: Wat is toch? ■ Keus, ff. I.: De waan van deze tijd. Pleysier, A.: De wereld in wederopbouw na twee wereldoorlogen. Sluijser, M.: Land van de toekomst. Tinbergen, J.: Business cycles in the United Kingdom. Valk, H. M. H. A. van der: Voortgezet elementair leerboek der economie. Verslag van de buitengewone vergadering van de Ver. v. de staathuishoudkunde. Vries Broekman, G. ff. de: Beschouwing over staatsinrichting, godsdienst, wereldgebeuren en economisch stelsel. Weg, De, naar vrijheid. Westrate, C.: Beschrijvende economie. Witteveen, ff. J.: Crisis der conj unctuur-politiek. Z eegers, A.: In de greep van het dirigisme. Zwijndrecht, J. van: Hoofdstukken der economie. Zie ook Aandelen — Bedrijfseconomie — Bedrijfseconomische statistiek — Coöperatiewezen — Handelspolitiek — Herstelprogramma, Europees — Indonesië. — Economie. — Kapitaal — Landbouwpolitiek — Landverhuizing — Lonen — Marktanalyse — Prijzen — Scheepvaart — Schumanplan. Economisch Technologisch Instituut in Limburg: Wat doet het ETIL? Economische aardrijkskunde. Zie Rijn, De. Leerboeken. Blonk, A., J. Brummelkamp en J. J. Fahrenfort: Sociaal-economische aardrijkskunde voor de middelbare school. Joode, N. J. de: Economische aardrijkskunde. Economische delicten. Breedveld, P. C.: Wet op de economische delicten. Wet op de economische delicten. Economische geschiedenis. Oirschot, Fr. F. van: Beknopte geschiedenis der sociale kwestie. Wieringa, W. J.: De economische geschiedenis als aspect van de wetenschap der geschiedenis. Economische geschiedenis van Nederland, Zie Lijfrentewezen — Middelburgse Commercie Compagnie. Economische Hogeschool, Nederlandsche. Jaarboek [van de] Ned. Vereeniging voor hoger onderwijs in de economische wetenschappen. Eczeem. Grosfeld, J. C. M.: Onderzoekingen over het ontstaan van eczeem bij bakkers. Jagtman, G. G.: Symptomatische en experimenteel-therapeutische onderzoekingen over eczema pruriginosum faciei-flexurarum.

Edding, Friedrich: The refugees as a burden, a stimulus, and a challenge to the West German economy. With a preface by Edgar Salin. ’s-Gravenh., Martinus Nijhoff. Sept. 24 X 16. XII, 57 blz. [Publications of the research group for European migration problems. Executive ed.: G. Beijers. No. 4]. fl. 3.50

°Edebau, Frank: Leon Spilliaert. Uitgeg. voor het Ministerie van openbaar onderwijs. Antw. (België), De Sikkel. [1951]. 25 X 18 5 . 16 blz. tekst, 24 blz. foto’s. [Monographieën over Belgische kunst. Redaetiecomité Em. Langui, Frangois Maret en August Corbet. 4e reeks. No. 2], Geb. fr. 60.—; voor Ned. geb. fl. 4.50

Edel, L. P.: Chemische preparaten. (Kluwer). Geb. fl. 5.75. — In prijs verhoogd: geb. fl. 6.75