bladzijde

Nieuwenhagen De étagewoningen in Zuid-Limburg en in de gemeente Nieuwenhagen (artikel H. Roebbers, cand. b.i.)

Noordwelle Bezwaar inzake bouw van een zomerhuis Rheden Bezwaar inzake bouw van een woning op de Schietbergseweg

Rotterdam 37 Toepassing Woonruimtewet Woningbouw ’ Uitbreidingsplan Pendrecht gg Kernplan ,q 7 Verordening ex art. 4 Hinderwet Goedkope woningbouw Stedebouwkundige voorbereiding woonwijken

Ruinen Bezwaar inzake voorgenomen ontginning van enige percelen Schiedam Uit het leven van Schiedam (artikel Mr Ir M. M. van Praag)

Utrecht 27 Wijkgedachte gg Huisvesting van bejaarden Verdiepinghoogte Noordholland Ruimtelijke vraagstukken van meer dan gemeentelijk belang in Noordholland (artikel Ir P. K. van Meurs) lo»

Zuid-Holland Bewoning onbewoonbaarverklaarde woningen l"!"! Zuid-Limburg De étagewoningen in Zuid-Limburg en in het bizonder in de gemeente Nieuwenhagen (artikel H. Roebbers, cand. b.i.) 107 Streekplan waterwingebieden Zuid-Limburg

Gezinstelling Uitkomsten der woning- en gezinstelling gehouden op 31 Mei 1947 (Algemene Volkstelling) (artikel A. J. A. Rikkert)

Grondwaterwinplaatsen Bescherming van grondwaterwinplaatsen door planologische maatregelen I. Aspecten van de zijde der drinkwatervoorziening (artikel Prof. W. F. ]. M. Krul) I^^ II De planologische beschermingsmaatregelen (artikel Mr ]. Vink) 157

Hinderwet Verordening ex art. 4 Hinderwet Rotterdam 107 Hinderwetverordening Amsterdam I'^

Honorariumregeling Honorariumregeling Stedebouwkundig Werk R. S. 1946 69

Huis Beschouwing over Huis en Tuin (artikel Prof. Ir M. J. Granpré Molière) Huisvesting a-socialen en sociaal-zwakken Oriënterende bespreking

bladzijde

Huren 107 Huren nieuwe woningen Huuradviescommissies 87 Werk der huuradviescommissies

Kernplan 89 Kernplan Rotterdam Krotopruiming Krotopruiming (artikel Ir P. Bakker Schut t)

Lezingen 9Q Lezing Oberbaurat Rudolf Boeck Lezing Prof. Pierre Lavedan Luchtfotografie 1 Q Luchtfotografie in de stedebouw

Mededelingen (Officiële) 45’, 6L 77 93, 133, 151 165

Onbewoonbaarverklaarde woningen Bewoning onbewoonbaarverklaarde woningen

Personalia Bakker Schut, Dr Ir F„ benoeming tot lid dagelijks bestuur , , g Bakker Schut, Ir P„ overlijden In Memoriam , .g Herman de Groot, Ir W. A. C„ overlijden Nes, K. C. van, overlijden ■ Poelje, Prof. Dr G. A. van, benoeming tot bestuurslid « Witte, Ir H. B. J., benoeming tot bestuurslid

Planologische maatregelen Bescherming van grondwaterwinplaatsen door planologische maatregelen I Aspecten van de zijde der drinkwatervoorziening (artikel Prof. W. F. ]. M. Krul) '55 II De planologische beschermingsmaatregelen (artikel MrJ. Vink)

Prognose-Studies van de Centrale Directie van de Wederopbouw en de Volkshuisvesting 111. Het verloop van de woningbehoefte op lange termijn

Prijzen 70 Prijzen goedgekeurde woningen

Publicaties Rapport Zonne-commissie 1 Rapport van de commissie voor de typering van uitbreidingsplannen *5, Rectificatie Gedenkboek 50 jaar Woningwet

Rapporten Het rapport van de Commissie-Mazure (artikel Drs H. van der Weijde) Rapport studiecommissie bouwvoorschriften