V >or (Te brandewijnen of andere sterke dranken, in een partikulier pakhuis geëntreposeerd, zal, in cas van ongeval, niet kunnen worden ingeroepen de gunstige bepaling, bij de laatste paragrafen des voorgaanden ertikels dei' nederla^je in het publieke Rijks entrepöt ctentueel toegestaan.

Art. 3i,

Debitering in het entrepot.

Do, in het entrepot, opgeslagene gedistoleerdc wateren zullen, overeenkomstig het geëxhibeerde consent-biljet van lossing, worden gebragt op een register, het welk, benevens de dagteekening van den opslag, tevens vernielden zal liet nummer van het pakhuis, den kelder of andere bergplaats , cn den naam des genen, voor wien of ten wiens behoeye de gemelde dranken aldaar Gedeponeerd zijn.

Aan het hoofd der rekening, welke deswege zal worden geopend, zal de evengemelde belanghebbende of ztjne gevolmagtigde, ten blijke van de deugdelijkheid der boeking , eene verklaring stellen , waarbij hij tevens zich zeiven en zijne goederen aansprakelijk erkent voor den verschuldigden impost van de sterke dranken ingevalle deze specien bij wanbetaling, tijdens de likwidatie, daartoe niet vo doende zouden mogen worden bevonden.

Na het teekenen van deze verklaring zal de borgtogt, dooiden invoerder, krachtens het cestatueerde bij *rt. 7 gesteld , worden geroijeerd en het vereischte recu, houdende, benevens kwantiteit, kwaliteit, sterkteen datum van invoer, hel nummer der bergplaats en de folio der rekening, aan deu geëntreposcerden worden afgegeven.

Wanneer het voor het overige zoude mogen gebeuren , dat Bet entrepöt en de losplaats in dezelfde gemeente gelegen Waren, en de sterke dranken onmiddellijk uit het zeeschip of ander vaar- of voertuig, in 'slauds pakhuizen Wierden opgeslagen , zal bij het vóóraf teekenen van bovenstaande verklaring en behoudens het nader constateren der kwantiteit, kwaliteit en sterkte , het vorderen des borgtogts geheel achterwege gelaten, en de invoerder, die nogtans in maniere als boven het vereischte recu zal erlangen, daarvan gedispenseerd kunnen worden.

Art. 7>2,