Onder toezicht zijn thans gesteld: Adelshoeve-honing van het Geldersch Vruchten- en Bijenpark „Adelshoeve” v.h. J. Esmeijer te Apeldoorn. Coffeinvrije koffie HAG van de Industrie- en Handelsmaatschappij H.A.G., Damrak 55, te Amsterdam. „Palmira”, „Sanella”, „Sana”, plantenboters van de Sana-Maatschappij te Amsterdam. „Mensur”, „Vesta”, „Pomona”, „Reforma”, „Vegetus”, plantenboters van de N. V. Verschure’s Marg.fabr. Rotterdam. „Fruto”, „Cito”, „Sonja”, plantenboters v.d. N. V. Margarinefabriek v.h. Hendriks, Brongers en Bos te Groningen. „Planta”, „Ekko”, „Planta Extra”, „Cocosa”, plantenboters van Ant. Jurgens’ Margarinefabrieken te Oss. „Arda”, „Garbo”, „Egi”, „Code”, „de Concurrent”, „G. B.” en „Inkoopcombinatie H.S.”, plantenboters? van de Albers Creameries Ltd. te Dordrecht. „Axa”, plantenvet van Ant. Jurgens’ Margarinefabrieken te Oss. „Delfia”, plantenvet van de Oliefabrieken Calvé, Delft. „Vetine”, plantenvet v.d. Albers Creameries Ltd. te Dordrecht. „Rosa”, plantenvet van de N.V, Verschure’s Margarinefabriek. „Ponta” en „Kerso”, alcoholvrije vruchtenwijnen van de firma H. J. Phafï te Winschoten. „Abstinent”, alcoholvrije vruchtenwijn van de firma Woldring en Idema te Groningen. „Pinda Kaas”, v.d. N. V. „Pinda” Maatschappij te Hilversum. „Marmite”, vegetarisch product van de firma Mackintosh & Co, te Arnhem. „Pomona”, vruchtengebak, „Energica”, amandelgebak en „Natura”, botergebak, van G. van Eist te Abcoude. „Pinda Kaas” v.d. Ned. Fabriek v. Pinda-Producten, Zaandam.

Wij herinneren er aan, dat iedereen het recht heeft deze waren inde ongeschonden origineele verpakking ter kostelooze scheikundige keuring op te zenden aan eender ondergeteekenden. Onze keuring geeft, voor zoover de wetenschap reikt, afdoende waarborgen, daar zij openbaar en zorgvuldig is, terwijl scheikundige en producent niet tot elkaar in betrekking staan. Onze leden moeten zooveel mogelijk bij voorkeur van de onder toezicht gestelde waren gebruik maken en bij hun leveranciers van andere waren steeds er op aandringen, dat ook deze onder toezicht gesteld worden.