December 19‘iz 2e. de brief van den heer Posthumus aan den Raad, dd. 25 November J.l. 3e. de brief van bet Afd. Bestuur van Amsterdam aan den Hoofdverkenner, dd. 23 Nov. 1932. Naar aanleiding van die brieven worden enkele vragen gedaan en van Bestuurszijde beantwoord. Medegedeeld wordt, dat het Bestuur den heer Posthumus liet weten, dat hij niet ineen leidende functie inde vereeniging gehandhaafd kan blijven. De Raad besluit den aan dit college gerichten brief voor kennisgeving aan te nemen. Alsnog worden daarop voorgelezen : le. Het schrijven van den Chief Scout aan den Hoofdverkenner, dd. 5 December 11-, naar aanleiding van het hem ter inzage gezonden schrijven van de Afd. Amsterdam. 2e. Het schrijven van het International Bureau aan „De Nederlandsche Padvinders”, dd. 6 Dec. 11. over de Belofte. De Raad hecht daarna met algemeene stemmen zijn goedkeuring aan het door het Bestuur gevoerde beleid. Van de Raadsrots Oude Wolven ! Spoedig, als dezen winter de sneeuw gaat vallen, huilen de Welpen om meer voedsel, want dan neemt hun honger toe. Ik zie de Oude Wolven rondsnuffelen om voedsel voor de jongen te zoeken. Hier volgt een goede maaltijd uit de rimboe (Scouter Dec. 1931), een smakelijke hap (vertaald door Baloe van de Nelson-Horde). Een volgende keer meer. * * * Hoor je het gehuil van jonge wolven, pas geboren inde Rimboe ? Het zijn onze nieuwe broertjes uit het jachtgebied Juliana Ziekenhuis, genaamd „Juliana Horde”. Verderweg nog een gehuil; dat is de tweede Nelson Horde. En dan nog verder weg, maar als je goed luistert kan je hen ook hooren, ineen nieuw jachtgebied Voorburg, De St. Joris Horde. Wat een vreugd voor hen allen ! Maar er wachten er nog veel meer in andere plaatsen; wanneer komen ze ? ? Het jaar van de menschen-rimboe is haast ten einde. Veel is er voorgevallen dit jaar, waar wij heel dankbaar voor mogen zijn en vanaf de raadsrots huilt de Oude Grijze Wolf allen toe : „Een goede jacht en een zonnig spoor in 1933. Djb, djb, djb, woef! ! ! H.K. Comm. v. Welpen. H.K.Comm. voor Welpen. L. D. VAN DOORN CHESSELL,