PLAATS SCHOOL AARD DER VACATURES ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES Breda: Onze Lieve Vrouwe Lyceum, tijd. leeraar Nederlandsch, tijd. leeraar geschiedenis, tijd. leeraar staathuish.- kunde; per 1 December, aan den conrector, Bouwerijstraat 25, Breda. Bussum: Lyceum, tijd. docent Engelsch; zoo sp. mogelijk. aan den wnd. rector, Willemslaan 21, Bussum. Dordrecht: Gem. handelsavondschool. leeraar Engelsch, aan den burgemeester; vóór 15 November. Etten (N.8.): Handelsavondschool, leeraar Ned. taal en corr.. aan den directeur, AllB, Etten. 's-Gravenhage: Gem. hoogere burgerschool. directeur, aan den burgemeester; vóór 8 November. Groningen: Gem, hoogere burgerschool. tijd. leera(a)r(es) aardrijkskunde en geschiedenis of tijd. leera(a)res) aardrijksk.. aan de afd. Onderwijs, gemeentesecretarie; uiterlijk 5 November. Nijmegen: Stedelijk gymnasium, tijdelijk leeraar Hebreeuwsch, tijdelijk leeraar klassieke talen. aan den wnd. rector. Van Schevichavenstraat 6 rood, Nijmegen; uiterlijk 11 November. Vlissingen: Gem. handelsavondschool, tijdelijk leeraar Engelsche taal en handelscorrespondentie. aan den burgemeester; vóór 12 November. Zwolle: Handelsdagschool, leera(a)r(es) lich. oefening. Kweekscholen aan den burgemeester; vóór 15 November. Amsterdam: Gemeentelijke kweekschool v. onderwijzers en onderwijzeressen. lijdelijke leerares rhytmiek. aan den burgemeester (raadhuis, afd. Onderwijs); vóór of op 15 Nov. Baexem: R.K. Kweekschool voor onderwijzeressen ~Mariaboscb", leerares lichamelijke oefening, leerares Duitsch, leerares physica, N. O. aan de directrice; vóór 15 November. Amerstoort: Amersfoortsche Industrie- en Huishoudschool, leerares N VIII, aan het bestuur, Beekensteinschelaan 37b, Amersfoort; vóór 8 Nov. Amsterdam: Nieuwe Huishoudschool, 2 leeraressen N VIII, aan de directrice, Mej. W. L. P. Burger, Gabriël Metsustraat 8, Amsterdam Z.; vóór 10 November. Amsterdam; School V. d. Ver. v. voortgezet en hooger bouwkunstonderricht. docent architectonisch handteekenen, statica, verband huis en tuin, verlichtingstechniek. Muiderpoortgebouw, Sarphatistraat, Amsterdam C. Amsterdam: Avondvakteekenschool De Eenheid, leeraar Ned. taal en meetk. rekenen. aan het bestuur, p/a L. J. Hoogenkamp, Adm. de Ruijterweg 122, Amsterdam W.; vóór of op 5 Nov. Amsterdam: Grafische School, leeraar zetten (avondschool), 2 leeraren Ned., wisk. (av.sch.). aan het secretariaat, Heerengracht 124, Amsterdam C.; zoo spoedig mogelijk. Amsterdam: Chr. nijv.school. tijd. leerkrachten Na en Ns, aan het secretariaat v. d. Ver. v. Chr. Nijv.onderwijs. Weteringschans 51, Amsterdam; binnen 1 week na versch. v. ~Opvoeding". Annaparochie, St: Landbouwhuishoudonderwijs, leerares Na, aan het secretariaat v. d. Ver. Landb.- huish.onderw. in Friesland, Lijsterstraat 4, Leeuwarden; vóór 15 Nov. Apeldoorn: Nijyerheidsavondschool, leeraar wiskunde, leeraar vakteekenen a. metaalbewerkers; sp. indiensttreding. aan den directeur, Molenstraat 13, Apeldoorn. Arnhem: Nijverheidsschool voor meisjes. leerares Na, aan de directrice, Mej. M. P. J. N, Wetsels, Rijnkade 36, Arnhem; vóór 15 November. Arnhem: . Avondschool voor Handwerkslieden V. d. Ambachtsschool, leeraar vaktheorie v. lithografen, leeraar handteekenen. aan den directeur; vóór 15 November.