PLAATS SCHOOL i i AARD DER VACATURES i ADRES EN TIJDSTIP SOLLICITATIES Geldermalsen: Chr. nat. school, onderwijzeres. aan het hoofd, W. Groen, Stationsweg C 34; vóór 5 November. Gellicum: R.K. School, onderwijzer(es); tegen 1 Januari 1943, aan het R.K. schoolbestuur, Gellicum, gemeente Deil. Güze; R.K. Jongensschool, onderwijzer, aan den wnd. pastoor; vóór 11 Nov. Grave: R.K. Meisjesschool, onderwijzeres; per 1-1-1943, aan het sch.best.. Oude Dijk 1, Tilburg. 's-Gravenhage: Eben-Haëzerschool te tijd. onderwijzeres; aan het hoofd, M. H. v. d. Meulen, Scheveningen, tegen 1 Januari 1943, Westduinweg 24, Scheveningen. 's-Gravenhage: Gem. Nutsschool, onderwijzer. aan den directeur, G. J. Willering, Hollanderstraat 21, 's-Gravenhage; vóór 8 November. 's-Gravenhage; R.K. School V. v. 1.0. te mami. hoofdonderwijzer. aan den Z.E. Heer P. L. Bangert, Loosduinen, 2 onderwijzeressen. Emmastraat 114, Loosduinen. 's-Gravenhage: R.K. School V. v.g.1.0.. hoofd. aan de administratie v. h. R.K. kerk -3 onderwijzer(s)(eressen) v. bijstand; m.i.v. 1-1-1943, bestuur v. d. parochie v. d. H. Gerardus Majella, Frederik Hendriklaan 241, 's-Gravenhage. 's-Gravenhage; R.K. School, onderwijzer van bijstand. aan den Br. Overste der St. Vincen- R.K. u.1.0.-school. vakleeraar. tiusscholen, Westeinde 99, 's-Gravenhage. Groenlo; R.K. Meisjesschool, onderwijzeres. aan den H.E. Heer Deken; vóór 10 November. Groningen; R.K. Jongensschool, tijd. leerkracht; aan het bestuur der St. Wülibrordus per 1 Januari 1943, verg., A Kerkhof 22, Groningen. Groot Agelo: R.K. School, onderwijzer; per 1-1-1943, aan pastoor J. J. Scheepers, Oot marsum. Haarlem; Doopsgezinde School, onderw. nutt. handwerken. aan het hoofd, C. Overbeek, Koninginneweg 28, Haarlem. Haarlem; Noorderschool, Chr. sch. v. onderwijzer lich. oefening aan het hoofd, K. Roosjen, Platanen -1.0. en U. 1.0., M. 0., laan 36, Bloemendaal; vóór 10 Nov. Haarlem; St. Franciscus-Xaveriusschool, onderwijzer van bijstand. aan den Br. Overste, Nagtzaamplein 32, Haarlem. Hank; R.K. Meisjesschool, onderwijzeres; per 1-1-1943, aan het sch.best.. Oude Dijk 1, Tilburg. Hasselt; Openbare lagere school. onderwijzeres. aan den burgemeester; vóór 15 November. Hazers wonde; R.K. School, onderwijzeres (rel. vac.). aan de Eerw. Overste, Moederhuis, Moerdijk; vóór 9 November. Helmond; Neutr. bijzondere school. onderwijzeres. aan het hoofd, F. J. Schmit, Parochielaan 10, Helmond; vóór 8 Nov. Helmond; R.K. Meisjesschool, onderwijzeres; per 1-1-1943, aan het sch.best.. Oude Dijk 1, Tilburg. Hengelo (O.); St. Antoniusschool, onderwijzeres. .aan het hoofd; vóór 10 November. 's-Hertogenbosch; R.K. Meisjesschool, vakonderwijzeressen. aan het schoolbestuur, Vughter boventallige onderwijzeressen, straat 93, 's-Hertogenbosch. 's-Hertogenbosch; R.K. u.1.0.-school. tijd. onderwijzeres. aan het schoolbestuur, Vughter straat 93, 's-Hertogenbosch. Hoogmade; R.K. School, hoofd; per 1-2 of 1-4-1943, aan pastoor J. F. Lips. Hoorn; Openbare lagere school. onderwijzer. aan den burgemeester; vóór 10 November. Horst: O.s. V. g. 1.0. te Meterik, onderwijzeres. aan den burgemeester; vóór 8 November. R.K. School, onderwijzer; met 1-1-1943, aan pastoor W. Gieten. Jutphaas; R.K. School te Hoograven, onderwijzer(es). aan den secretaris v. h. schoolbestuur. Laan 1942, no. 400, Jutphaas, post Utrecht; vóór 10 November. Kampen; Hervormde School, tijd. onderwijzer. aan den voorzitter der Herv. SchooT verg., Ds. K. Hielkema. Katwijk aan Zee; Chr. opl.school. 2 onderwijzeressen. aan het hoofd, C. van Rooijen, z.sp.m. Koog a. d. Zaan; School B, onderwijzer. aan den burgemeester; School A, onderwijzeres. vóór 10 November. Krimpen a. d. Openb. lagere school. onderwijzer, aan den burgemeester; vóór 10 November. Kwakel, De R.K. School, onderwijzeres. aan het hoofd; vóór 4 November. (N.H.): Leerdam; School V. v.g.1.0.. hoofd. aan den burgemeester; vóór 15 November. Leiden; R.K. School, leerkracht. aan het hoofd, Potgieterlaan 4, Leiden