Algemeene Vergadering te ’s-Gravenhage.

Aan

de leden der Vereeniging van Gasfabrikanten in Nederland.

Het Bestuur der Vereeniging deelt U mede, dat de data voor de 48»*® Algemeene Vergadering zijn vastgesteld op 6, 7 en 8 Juli en het noodigt U uit om die dagen in groot aantal te ’s-Gravenhage samen te komen.

Tal van malen heeft de crisistijd U allen noodgedwongen naar de Residentie gevoerd om daar belangen van Uw bedrijf te bepleiten en niet onwelkom zal het U daarom zijn ditmaal voor eigen nut en voor eigen genoegen daarheen te gaan.

Wel staan geen punten van buitengewoon belang op de agenda, maar toch zal het behandelen van de daarvoor ingezonden onderwerpen ongetwijfeld nut afwerpen en den ten koste gelegden tijd niet doen betreuren.

Een bezoek aan de gasfabriek zal niet worden gebracht, omdat het Bestuur meent, dat dit veelal een twijfelachtig genoegen voor de deelnemers aan de vergadering is en zulks te meer, indien men niets speciaals heeft te laten zien, dat een bezoek interessant zou maken.

Ondersteld wordt, dat zeer velen op den tweeden vergaderdag het liefst vrij zullen blijven om van het Scheveningsche strandleven te genieten, maar toch wordt het ook voor mogelijk gehouden, dat anderen liever wat van de omgeving van ’s-Gravenhage willen zien.

Met het oog op dit laatste wordt een tweetal excursies voorbereid en wel een minder uitgebreide (en minder kostbare) bestaande in rit per extra tram naar Scheveningen j rit per electrische spoorweg naar de halte Renbaan; wandeling door het villapark De Kievit onder Wassenaar en een meer uitgebreide per auto, welke zal zijn een rit om den Haag, vermoedelijk over Loosduinen, Delft (wandeling langs typische plekjes (Rijswijk, Voorburg, Voorschoten, Den Deyl, Wassenaar, (De Kievit) Den Haag.

De verdeeling van den tijd wordt aangegeven in het hierachter afgedrukte programma, terwijl evenals in vroegere jaren in een extranummer van Het Gas, dat tusschen den 15<: en 20“ Juni zal verschijnen, de rooster van werkzaamheden met de daarbij behoorende stukken en verslagen zal worden opgenomen.

Formulieren ter aanmelding voor deelneming zullen hetzij in het extra-nummer worden gehecht, hetzij afzonderlijk U tijdig worden, toegezonden.

Voor het Bestuur der Vereeniging van Gasfabrikanten in Nederland,

TERNEDEN, Voorzitter.

Rutten, Secretaris^