Middelburg meldt: Sedert de laatste opgave in deze rubriek vonden bij het G. A. B. Middelburg en bijkantoren de volgende mutaties plaats.

G. A. B. Middelburg: J. Melse, jongste bediende, keerde op 8 Juni 1943 uit den Nederlandschen Arbeidsdienst terug. Als adm. hulpkracht werd hij nu geplaatst op de afd. Migratie. A. de Koning, die Melse tijdelijk verving, werd nu voor onbepaalden tijd als jongste bediende aangenomen. Den assistent van de afd. Alg. Adm. den heer A. A. Buurland werd m. i. v. 15 Juni 1943 op zijn verzoek ontslag verleend wegens vertrek naar Duitschland. Hij werd op I Juli d.a.v. vervangen door den heer A. C. Frederiks.

De afd. Migratie werd met een typiste uitgebreid, waarvoor op 15 Juni ™ej. J. S. den Hollander werd aangesteld. Als tijd. adm. hulpkrachten voor diverse te verrichten werkzaamheden werden in de maand Juni de heeren J. \an Langeraad, J. W. Becks, S. Oreel en A. Ton aangesteld.

Bijkantoor Domburg: Op 24 Mei werd als assistent op dit bijkantoor de heer J. C. B. de Bruijne benoemd.

Bijkantoor Goes:

De jongste bediende J. M. H. van Immerseel trad ter vervulling van zijn arbeidsdienstplicht op 6 Juli in den N. A. D. Als assistent trad op 2 Augustus de heer C. S. van den Berg in dienst. /

Bijkantoor Kruiningen: Ook op dit bijkantoor werd de personeelsbezetting met een assistent uitgebreid. Hiervoor werd op 12 Juli 1943 aangesteld de heer P. Koeman, speciaal voor de landbouwbemiddeling van de bijkantoren Kruiningen en Goes.

Bijkantoor Zierikzee: Den assistent den heer J. de Jonge werd ingaande 2 Augustus ontslag verleend. Zijn plaats werd ingenomen door den heer F. Roggeband, die op denzelfden datum als adm. hulpkracht in dienst trad. De heer P. Versteeg werd op i 6 Juni aangesteld als tijd adm. hulpkracht.

Nijmegen meldt:

Benoemd afd. Vrouwen: de dames D. L. M. van Akkeren en E. A. Th. Büser.

Med. Dienst: mevr. D. M. Imminkvan Velzen.

Administratie: als adm. hulpkracht de dames H. G. v. d. Ley en M. Vos; chef-typiste mej. G. E. J. v. d. Waarden en typisten de dames A. M. Dols,

G. L. V. d. Meer, J. v, d. Molen en R. Langendam.

Migratie: de heer W. F. Sturm m. i. V. I Sept. tot chef; als assistent de heer P. Beekink.

Afd. Landbouw: de heeren J. G. B. van Kessel en J. C. Oosterum. Soc. Econ. Documentatie: de heeren F. V. van Baars en A. J. Coomans.

Roermond meldt:

In verband met de groote drukte voor den arbeidsinzet werden op het G. A. B. Roermond in dienst genomen de dames C. M. Biermans, M. C. Geerlings, G. W. Linssen en de heeren G. H. E. van Bracht, J. C. Hendrikx en G. J. Wessels. Voorts trad bij het bijkantoor Weert in dienst mej. M. J. H. Buitink en de heeren J. Th. van Lierop en F. C. J. Boeken. Mej. M. S. Kentgens, chef afd. Vrouwen, werd op i Juni 1.1. overgeplaatst in dezelfde functie naar het G. A. B. Eindhoven.

De heer J. H. Kok, chef afd. Jeugdigen, nam ontslag m. i. v. i Juli wegens het aanvaarden van een betrekking in het vrije bedrijf.

Rotterdam meldt:

Benoemd: afd. Migratie de heeren G. F. Duykers, A. Brand en C. Stahlie; de heeren C. Rolloos, F. A. Zwijnenburg en E. H. P. Huf bij de afd. Metaalbedrijven (S.A.N.); de dames L. Hoek, H. J. de Vries, M. M. Janssen, J. F. van Dijk, M. A. J. Neger, C. v. d. Dussen, M. P. Weevers, F. M. Verhoef, A. 801, M. J. Begeer, M. W. Elenbaas, A. de Jong en M. Groenenboom, en de heeren G. J. ter Horst, J. M. Möhring, B. Kooiman, F. Jj Coenen, L. G. Trompert, H. van Dilst, E. Broek Roelofs, F. H. Kooreman, A. Suykerbuyk, R. Klijn, Th. J. V. d. Heijden, W. K. Eerdmans, J. V. d. Bos en Th. C. Witberg op de afd. Loonuitbetalingen; de heer A. Borst op de afd. Comptabiliteit; de heer A. C. Klop bij de afd. Aanstelling en Ontslag; mej. H. L. Dronkers en de heer H. de Lange bij de afd. van den Duitschen Fachberater; i. v. m. de jaargangenactie bij de afd. Centraal Register de heeren C. Gh. W. V. Dijk, P. Pot, A. H. L. Th. Frank, A. K. van Overbeeke, K. R. Kuyer, J. Vlietstra, W. A. Bax, P. Pot, G. J. van Beek, W. Beumer, P. Noorland, M. den Held, A. van Oudgaarden, L. J. Buik, H. van Loon en H. V. d. Aa; bij den Huishoudelijken Dienst de werksters D. Dirks-Bakker, E. Notenboom, H. G. Basten, H. L. Verveer-Schwarz, N. van Geenen-Hoogland, M. v. Duijl-Eijke en G. Hofland; bij de afd. Handels- en Kantoorpersoneel de heer A. J. Groeneveld;

bij de afd. Jeugdbemiddeling de heer X. Rruithof; bij de afd. Vrouwen mej. C. M. van Beek; op de schrijfkamer mej. M. de Boer, mej. J. C. Meerkerk en de heer J. P. de Roon; voor de stencilmachine de heer H. Weevers.

De heeren W. de Bruijn, A. v. d. Weghe en Fr. Witvliet hebben hun werkzaamheden na het vervullen van den arbeidsdienstplicht hervat. Overgeplaatst: de heer C. A. Raadsen verliet op 21 Juni j.l. het G.A.B. Rotterdam, teneinde de functie van directeur van het G.A.B. Haarlem te aanvaarden.

Mej. A. M. Huijzer van G.A.B. ’s-Gravenhage naar G.A.B. Rotterdam; de heer A. W. Koks, chef afd. Bemiddeling Hotel-, Café- en Restaurantbedrijf naar het G.A.B. Arnhem en de heer J. Ouwerkerk van het bijkantoor van het G.A.B. Arnhem te Renktim naar het G.A.B. Rotterdam, afd. Hotel-, Café- en Restaurantbedrijf.

Ontslag verleend aan: Mevr. M. Franken, de dames P. F. Kopmels, C. Laban, H. G. H. Wittebrood en H. G. van Bokhoven-van Vugt; de werksters C. C. Kok-Spruijt, H. S. Verveer-Schwarz, E. Notenboom, L. Radewaldt-van Jeveren, G. Kaptein-Bron en B. Kuiper-Letterman; de heeren A. Hatenboer, W. H. A. Hollenkamp, H. den Hollander, J. H. Krikke, G. Dekker, C. P. Kley, D. Jongste, P. Pot, C. Noorland, M. den Held, J. C. van Vianen, W. J. Dijk, F. A. Zwijnenburg, A. K. van Overbeeke, W. Schaap, A. v. Duin, G. M. Pattijn en F. W. Dijkema; den jongsten bediende J. Visser. Het gezin van den heer J. M. Timmerman werd met de geboorte van een dochter verblijd.

Terneuzen meldt:

Afd. Arbeidsbemiddeling: Om gezondheidsredenen werd op haar verzoek ontslag verleend aan mej. A. M. G. C. H. Huydts, chef der afd. vrouwenbemiddeling, alsmede aan mej. A. J. van Pienbroek, ass. vrouwenbemidd. Voor de afd. Vreemde Arbeidskrachten werd aangesteld de heer W. H. M. Colsen te Sluiskil.

Afd. Administratie: Als adm. hulpkrachten traden in dienst de heeren J. K. Bareman en C. Wisse te Terneuzen, terwijl mej. M. Mahu te Vogelwaarde aan deze afd. als typiste werd toegevoegd.

Afd. S.E.D.: Aangesteld als hulpkracht werd de heer P. D. Marijs te Axel.

Bijkantoor Oostburg: Als adm. hulpkracht werd in dienst genomen de heer P. Verhage te Retranchement. Bijkantoor Hulst: Ter vervanging van