VEREENIGING VAN DE H. CATHARINA VAN SIËNA.

Opgericht den 26'> Februari 1875 ten behoeve van arme vrouwelijke zieken en kraamvrouwen. De Vereeniging bestaat uit werkende en honoraire Leden en Weldoeners

De honoraire leden verbinden zich tot een jaarlijksche kontributie van /25.—, ƒlO.— of ten minste ƒ5.—. Zij en ook de Weldoeners zijn gerechtigd tot het aanbevelen van arme zieken en kraamvrouwen, en

mogen de algemeene vergaderingen bijwonen. De aanbevelingen kunnen bezorgd worden aan het Lokaal in de Spuistraat bij de Korte Kolksteeg 21, van 9 tot 6 ure, en op zon- en feestdagen van 10 tot 4 ure.

Eene kraamvrouw kan eerst dan onderstand verkrijgen, wanneer het hare derde bevalling betreft. Direkteur: de Zeer Eerw. Pater C. H. P. Tielens, Pastoor der Parochie van den H. Dominicus.

Hoofdbestuur:

E. E. Tholen, geb. Decker, Presidente, Warmoesstraat, 54.

Wed. J. B. G. Kemper, geb. de Boer, Vice-Presidente, Singel, 111.

Wed H. Gr. Haan, geb. Wouters, Penningmeesteresse, N. Z. Voorburgwal, 122. Merkelbach, geb. Sprengers, Magazijnmeesteresse, Singel, 5.

Wed. P. J. Schuijt, geb. de Nies, Magazijnmeesteresse, Bozengracht, 51.

van Ebbinkj Magazijnmeesteresse, A. Smit, geb. Meijer, Sekret, Keizersgracht, 89.

Bestuur der eerste Afdecliiig:

Wed'. C. J. G-. Schölvinck, geb. Zumlob, Presidente, Heerengracht, 14

Wed®. A. IBruginan, geb. Bruining, Vice-Presidente, N. Z Voorburgwal, 21.

Mejw. Peldberg, Sekretaresse, Prins-Hendrikskade, 29. Mejw. A. Kemper, Penningmeesteresse, Singel 111.