geplaatst te krijgen. Maar ten gevolge der kwade jaren, die wij pas doorworsteld hebben , willen de lui geen kinderen aanneroen , hoewel wij bun een kleine tegemoetkoming aanbieden ; zoodat ik geen kans zie, de uitgaven te verminderen.

Wij kunnen op geen geldmiddelen rekenen behalve die welke de geliefde Kinderen des Genoofschaps ons verschaffen. Ik durf dus verwachten, dat zij zich meer en meer edelmoedig en mild zullen tonnen, zoodat de Centrale Raad in staat wordt gesteld ons ruimschoots te ondersteunen in het uitbreiden en ontwikkelen van het goed , dat wij met behulp hunner aalmoezen hebben mogen ondernemen.

Ten slotte zij bet mij vergund , Hoogwaardige Heer, U en al de Heeren van den Centralen Raad mijn oprechte dankbetuiging aan te bieden voor al de weldaden ons bew'ezen , in de vaste hoop, dat wij uwe gunst en welwillendheid zullen blijven ondervinden.

Uw Hoogw’s nederige en dankbare dienaar in Christus ,

-}- J. Bardou

Bisschep van Koïmbatoer.

AFRIKA.

APOST. VICARIAAT DER GOUDKUST.

Brief van Zuster Basilia aan den Hoogeerw. Pater Planqite, Overste der Afrikaansche Missiën van Lyon.

Elmina, Augustus 1902.

Hoogeerw'aarde Pater Overste ,

Waar het hart vol van is, daar loopt de mond van over ; waar over anders zou dus Zuster Basilia met u spreken, dan over hare kleine guitjes ? Want die zijn haar lust en baar leven. Over de scholen van Kwittah, Jella, Salt-Pond, Anamaboe, Cape-Coast en Adjua zal ik niets zeggen; want alleen die van Elmina zijn mij bekend. En dan nog, hoewel