Boven: Bg het lentefeest te Zürieh (Zw.) houden de gilden optochten. De wgnkopers trekken voorbg. Rechts: Don Hayns te Ashland (V.S.) komt voor 12 Februari 1950 niet uit zijn auto. Toen kort geleden zijn dochter geboren werd liet hg zich met auto en al optillen tot het raam van de kamer waar moeder en dochter verbleven. Man en vrouw feliciteren elkaar.

Het Engelse koopvaardijschip, „Magdalena" kostte £ 2.000.000 van bouwen. Bg de terugreis van haar eerste tocht naar Argentinië liep het enkele kilometers van Rio de Janeiro op de rots. De 350 opvarenden werden gered.

Boven: Het Utrechtse „D.O.S." speelde in Londen enkele voetbalwedstrijden. Zg werden begroet door Kroonprinses Elizabeth en de Hertog van Edinburg Rechts: Op 26 Maart j.1. werd Margaret geboren, dochter van prinses Anna de Bourbon-Parma en ex-koning Michael van Roemenië. De gelukkige moeder!

„HET NOORDEN IN WOORD EN BEELD", Uitgave: De Geïllustreerde Pers N.V., Schuitendiep 35, Groningen, Telefoon 25650, Postrekening 76720. Prijs per nummer: 30 cent. Bij abonnement: 25 cent per nummer of ƒ 3.25 (plus ine. kosten) per 13 nummers. Hij, die dit tgschrift zonder uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van de uitgever verspreid door middel van een leesportefeuille, of het al dan niet tegen vergoeding ter beschikking stelt of doet stellen van een derde van wie hg vermoedt, dat deze het tijdschrift bezigt voor een leesportefeuille, pleegt een onrechtmatige daad jegens en stelt zich aan rechtsvervolging bloot van de zijde van de uitgever, die slechts op deze voorwaarde de inhoud openbaar maakt.