veel hernieuwe beelden van lief en leed en strijd en overwinning in het verleden, maar ook van veel raad en daad, waarop de ook in het heden immer blijvende dankbaarheid van vrienden, leerlingen en oud-leerlingen is gebaseerd!

Den Helder.

TOON DE HOOGH.

Volgaarne sluiten wij ons aan bij deze, van zooveel waardeering en liefde getuigende hulde.

Mede namens het bestuur van ~Kunstkring Delft", welke vereeniging het groote voorrecht heeft een man als van Thienen onder haar leden te tellen, brengen wij een eeresaluut aan den grijzen kunstenaar, den actieven werker, den geliefden leeraar en paedagoog, den liefderijken en bescheiden mensch.

Ware het niet, dat hijzelf het bestuur belet heeft hem in het openbaar te huldigen op een speciaal daarvoor te geven concert, waar alleen zijn werken uitgevoerd zouden worden, ware het niet, dat hij het liefst maar rustig thuis zijn 70ste wilde vieren, nu eens niet al dirigeerende voor een kinder-kerstkoor, zooals dit jaar in jaar uit geschiedde, dan zouden de plannen voor een algemeene huldiging zeker ten uitvoer gebracht zijn en dan op een wijze, die getuigd zou hebben hoezeer velen hoogachting, dankbaarheid en liefde voor dezen mensch en zijn werk voelen.

Moge hij, die een der eersten was, die de uitgave van ~De Delver toejuichte en de redactie steeds met raad en daad terzijde stond, moge hij nog vele jaren kunnen voortgaan op den door hem gekozen weg van Dienst en Schoonheid.

Deze wensch zal zeker bij velen weerklank vinden en velen zullen met ons ook zijn kleine familiekring, vrouw en zoon, gelukwenschen, zij, die wel mede de moeilijkheden moesten dragen, doch ook het voorrecht hebben, steeds te staan in het licht, dat van hem uitstraalt.

DE REDACTIE.

Parijs, persoonlijke reflectie’s

Dit is het wat Parijs zoo aantrekkelijk maakt: de herfstelijk bloeiende parken, vanaf het vorstelijk Versailles tot het kleine park Monceau, alwaar veel vlugge Fransche kindertjes het teeder moederoog op autopeds ontvluchten, waar de studenten met hun uilebrillen en Baskische petjes lange conferentie’s houden of hun meisjes ontmoeten, en waar de oude huisvaderen hun lijfcourant ~I’Ami du peuple ’ lezen. Dit is Parijs met zijn kleine gezellige eethuisjes, waar vlugge kellners als snelwerkende mecha-