is; dat alleen gesteld is dat door het in de prauw gedrongen water het meel geheel bedorven is en de gedaagde verplicht is de daardoor ontstane schade te vergoeden; dat het nu niets ter zake afdoet dat volgens de posita der dagvaarding die schade gelijk staat met de geheele waarde van het meel;

dat er in dit proces geen sprake van is wat met het bedorven meel geschieden moet en in het protest ook niet gezegd wordt dat 21 zakken gered en dat de rest bedorven en waardeloos is, doch slechts dat eischer vernomen heeft dat zulks het geval zoude zijn;

dat overigens in dezen stand van het geding het onderzoek naar het bedrag der schade buiten beschouwing kan blijven, waar geconcludeerd is dat die schade nader zal opgemaakt worden bij staat en vereffend ingevolge de wet;

O. dat ook onjuist is gedaagdes bewering dat, nadat zoowel de geredde als de beschadigde zakken meel naar haar kantoor overgebracht waren ter beschikking van eischer, deze ze tot zich had moeten nemen en doen expertiseeren, daar van expertise voor den eischer in geen geval sprake kan zijn, nu de goederen niet ter plaatse van bestemming, het stoomschip Giang An te Tandjoeng Priok, aangeboden zijn, hebbende toch gedaagde niet ontkend dat de prauw slechts tot aan den boom te Tandjoeng Priok gekomen is en zij van daar het ingeladen meel naar haar kantoor aan de Kali Besar te Batavia heeft doen vervoeren; dat zij wel, blijkens den brief van haren directeur dd. 10 December 1889, den eischer heeft gelast de goederen van daar weg te halen, doch daarbij voorwaarden gesteld lieeft, waaraan de eischer volgens de wet niet verplicht was te voldoen ;

O. dat gedaagde nog heeft aangevoerd dat zij niet aansprakelijk is voor den achteruitgang in waarde van het meel nadat dit ten haren kantore was opgestapeld, doch dit door den eischer ook niet gevorderd is;

O. dat de gedaagde wijders beweerd heeft dat de gestelde daadzaken haar niet aansprakelijk maken voor de schade aan het meel overkomen, omdat zij hare prauwen niet anders verhuurt en eischer dit heel goed weet, dan onder de bepalingen en voorwaarden van haar