voorwerpen betreft, dat de 1 rol lijnwaad (tjap roda) aan Bok Doelganie, de 2 saiongs madras, 2 roode kinderbaadjes, 2 lappen rood katoen, bestemd voor vrouwenbaadjes en 3 lappen idem, bestemd voor zakdoeken, aan Bok Imal en de overige goederen aan Oei Kan zullen worden teruggeven ;

Gezien de schriftelijke conclusie, namens den Procureur Generaal door den Advocaat-Generaal Mr. A. Dull genomen, en gedagteekend den 14den December 1891, daartoe strekkende, dat het Hoog-Gerechtshof, met verbetering van het vonnis, den beklaagde zal schuldig verklaren aan diefstal in dienstbaarheid en overzulks veroordeelen tot de straf van dwangarbeid buiten den ketting voor den tijd van achttien maanden, met bepaling dat beklaagdes langdurige praeventieve hechtenis hem geliet 1 als straf zal worden toegerekend en de teruggave van de als stukken van overtuiging gediend hebbende voorwerpen te weten : de rol lijnwaad aan Bok Doelganie en de 2 sarongs madras, 2 roode kinderbaadjes en vijf lappen rood katoen aan Bok Imal zal bevelen na verloop van acht dagen na 's Hofs te wijzen arrest, tenzij op genoemde goederen binnen voormelden termijn door den eigenaar of rechthebbende beslag zij gelegd volgens de wet, de overige stukken van overtuiging aan Oei Kan en overigens het vonnis moge bekrachtigen ;

Gehoord het rapport van den Raadsheer Mr. W. J. Essers;

O. dat beklaagde, op de wijze door de wet voorgeschreven en binnen den termijn bij deze gesteld, verklaard heeft van dit vonnis revisie te verlangen;

O. dat op de eerste, in deze zaak op den 24sten Maart 1890 gehouden terechtzitting, waarop wegens het vergevorderde uur de verdere behandeling werd verdaagd tot den 5den April 1890, nadat de schriftelijke acte van beschuldiging door den Hoofddjaksa was voorgedragen en de beklaagde daarop was gehoord, als leden van den landraad hebben zitting genomen Raden Mas Adipati Ario Rekso Negoro en Mas Mertadikrama, welke eerstgenoemde op de terechtzitting van den 5den April 1890 is vervangen door het lid Raden "Wirokoesoemo;

dat op deze laatste terechtzitting het onderzoek is voortgezet,