griffie is overgelegd, de verzoeker afschrift van dezelve en van de door den Griffier daarop gestelde aanteekening. henevens opgave der overgelegde stukken, zal doen beteekenen aan de wederpartij of hare woonplaats.

Onder wederpartij moet worden verstaan al de personen in wier voordeel het vonnis is gewezen en die alzoo een gelijk belang hebben bij de instandhouding daarvan.

Indien die voorgeschreven beteekening slechts aan een deel der wederpartij heeft plaats gehad, moet het geheele ingestelde beroep in cassatie niet ontvankelijk worden verklaard.

De Inlandsehe vrouw Poek alias Marpoeah, vrouw van en ten deze bijgestaan en gemachtigd door den Inlander Hadjie Mardjoekie en den Inlander Hadjie Abdulmanan, allen wonende in de kampong Soekadono te Soerabaia, requiranten van cassatie, comp, bij den Adv en Proc. Mr. A. H. du Mosch

contra

Djoiosengoro, hoofd van de dessa Boelak Banteng, district Djabakotta, enz., allen opgezetenen van en woonachtig in de dessa Boelak Banteng, gerequireerden in voorschreven cas, couip bij den Adv. en Proc. Mr. D. Fock.

HET HOOG-GERECHTSHOF VAN NEDERLANDSCH-INDIË,

Gelezen liet door den Raad van Justitie te Soerabaia op den 6den Juni 1894 tussclien de requiranten van cassatie en de Inlandsehe vrouw Salimah, ten rechte Marsinah, weduwe van den Inlander Hadjie Abdulwahab, als appellanten, en de gerequireerden van cassatie als geintiineerden, in liooger beroep van een vonnis van den Landraad te Soerabaia ddo. 31 October 1893 No. 25 gewezen vonnis, waarbij appellanten niet ontvankelijk zijn verklaard met het door hen ingesteld appèl, met verwijzing in de kosten der appellatoire instantie;

Gelet op de memorie namens de requiranten door den Adv. en Proc. bij het HoogGcreclitshof van Nederlandscli-Indië Mr.