11. Huishoudelijk Reglement.

Art. 18. Ter uitvoering en handhaving dezer Statuten stelt de Algemene Vergadering een Huishoudelijk Reglement vast, dat niets mag bevatten in strijd met de btatuten.

Voor de regeling van andere belangrijke zaken, verband houdende met de werkzaamheden der vereniging kunnen afzonderlijke reglementen worden vastgelegd door de Algemene Vergadering. Deze reglementen hebben voor de vereniging gelijke wetskracht als de Statuten. De afzonderlijke reglementen mogen geen bepalingen bevatten, strijdig met deze Statuten.

In gevallen, waarin niet door de Statuten of enig reglement is voorzien, beslist het Hoofdbestuur.

12. Wijzigingen.

Art. 19. Bij meningsverschil over de toepassing der otatuten beslist de Algemene Vergadering.

Voorstellen tot wijziging van de Statuten moeten worden ingediend bij het Hoofdbestuur vóór 15 Oktober.

Zij kunnen worden aangenomen onder voorbehoud van goedkeuring bij referendum en van de nadere Koninklijke Goedkeuring, ingevolge art. 8 der wet van 22 April 1855 (Stbl. no. 32).

Art. 20. Alle artikelen dezer Statuten kunnen gewijzigd worden, behalve de artt. 2, 3 en 4.

13. Duur en opheffing.

De vfreniging, oorspronkelijk opgericht 26 Mei 1896 is, te rekenen van 26 Mei 1925, opnieuw aangegaan voor de tijd van 29 jaar, alzo eindigende 25 Mei 1954.

Zij kan worden ontbonden bij besluit der Algemene Vergadering onder nadere goedkeuring bij referendum.

Uit besluit tot ontbinding moet tevens bevatten:

a. De benoeming der kommissie tot likwidatie van de zaken der Unie;

b. De aanwijzing der middelen tot dekking van een eventueel tekort of de beschikking over een eventueel batig saldo.

14. In werking-treding.

Art. 22. Deze Statuten treden in werking een maand na het verkrijgen van de Koninklijke goedkeuring.