[s9] Minuten van de missiven aen den amptman van Beesdt und Renoij und Nederbeteu, aengaende om te hebben soldaten enz., van date den 29 Junii 1584.

[6o] Minute van een placcaet aen allen amptluden und officieren, dat sij voortaen over geen obligatien enz. sullen staen oft recht doen van de guederen , dan die bij de alinge Landtscbap und Hove van Gelderlant bewillicbt zijn enz., in date den 4 Julii 1584.

[6l] Een missive des coadjutors van M. aen d’beeren van Loenen und Enspijck, van date den 4 Julii 1584.

[62] Een missive van Goessen Anthonissen aen d’heer van Enspijck, van date den 5 Julii 1584.

[63] Minuten van een missive aen Goessen Anthoniszen, aengaende sijne volmacht und t’geene hij voer den gerichte tot Beesdt to doen sal hebben, date den 6 Julii 1584.

[64] Minute aen den ambtman tot Beesdt enz., om mit den arrest op Seb. Janszen Cock te procedieren, date den 6 Julii 1584.

[6s] Minute aen Peter die Groot, aengaende die coopluijden van den Msche guederen, van date den 6 Julii 1584.

[66] Minute aen den amptman sampt schepenen tot Beesdt und Renoij, aengaende oere procedure op die guederen tegen der Landscbaps recessen, bij hunluijden gedaen, van date den 6 Julii 1584.

|67] Minute aen Fred. v. Wijnssen, coadjutor, van date den 6 Julii 1584, wesende een rescriptie op sijnen brieff van den 4 Julii voors.

[6B] Minute van een ordonnantie op Giellis Pieck, heer tot Enspijck, om tot hehoufï der Lantscap to transportieren alsulcke verwyn als hij op de guederen gelegen in den polder van M. is hebbende, van date den 10 Junii 1584.

[69] Noch copie van de voors. ordonnantie und extract van een volmacht bij Gielis Pieck voors. geschiet op Goessen Anthoniszen, tot behoeff der Lantschap, om tvoors. transport t’ontfangen, de date den 14 Junü voors., [7o] und copie van het transport der verwinsbrieven, datiert den 15 Junü voors. Item

[7l] copie van de sententie der schepenen tot Beesdt, daerbij sijluijden verclaeren den voorn. Goessen Antlioniszen nijet genochsam geautoriseert om die possessie to ontfangen, van date den 15 voors.

[72] Noch copie van die protestatie bij de heer van Enspick und Goessen voors. tegen die weijgerong der possessie gedaen, van date eodem.