appostilleert is gewest ende dat opt sluyten ende beteyckenen derselver swaricbeyt tussehen den vn. rentmr., prelaet ende gemoveert is gewest, soe is geaccordeert dat men voorts procederen sonde totte auditie van de andere rekening, die hij van sijnen ontfang van des cv® goederen ende incoramen gepresenteert heeft te doen, ende dat men, deselve gehoort zijnde, soewel die eerste als dselve gesloten soudeu werden, eer zij van maelcanderen sullen vertrecken; wel verstaende, dat alle swaericheyden zoe opte auditie ende tsloot derselver rekening ter eenre ende ter anderen sijden moegen gemoveert werden, soe verre die vn. prelaet ende cv‘®“ hem derselver mitten vn. rentmr. onder maelcanderen niet en sullen kunnen vergelijcken, dieselve gedecideert ende geslicht sullen werden bij vier onpartijdige mannen, hem van materie van rekening verstaende, van beyde de vn. parthijen daertoe te nomineren, diewelcke oock in cas van discordie tot slichtinge van de differenten eenen onpartidigen overman, mit consent van de vn. parthijen, daertoe sullen moegen kiesen; ende wes alsoe hij de vn. scheytsvrunden alleen, oft in cas van discordie, bij denselven ende den vn. overman verclaert ende gedecideert sal werden, tselve hebben die vn. parthijen vastelick gelooft ende toegeseit onverbreeckelicken te achtervolgen, daertegens niet te doen noch te doen doen in geenre manieren, allet op pene van 100 rosen nobelen van der onwillighe parthije bij reale executie op penen recht af te nemen, ende effenwel deselve uuytspraeck te achtervolgen. Alle dinck sonder argelist. Ende is desen volgende naderhant beneffens mr. Henrick Wickraedt ende mr. Librechts Meergouts, Radens ons gen. heeren grave tho Culenborch, die van eersten aen over dauditie der