6. Pinkstercollecten, bijdragen van Ilulpgenootschappen,

Giften en Legaten.

Pinkstercollecten. Alkmaar. Uit de'catechisatiebus van Ds. Cramer, voor de zending te Módjó-Warnó Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt Amsterdam. Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt, in Frascati. » idem idem in de Oranje bewaarschool. Brielsch-Nieuwland. Yan den lieer W. C. Prins, voor het lezen der Maandberichten Doetinchem. Yan de vereeniging voor Inwendige Zending, gecollecteerd by eene lezing van 1)8. Ulfers in de Zendingskapel Driehuizen en Zuid-Schermer. Door Ds. ten Brummeler Andriesse, collecte gehouden in de kerken te Driehuizen en Zuid-Schermer. Eerbeek. Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt, Van de kinderen der Zondagschool 's Gravenhage. Door den lieer de Kidder, van de Naaischool van Mej. Damen Door den Heer Mulder (Agent des Gen.) van Jlir. P. v. d. B. f 0,50, Jhr. J. D. S. f 1,— Wed. T. f 2,50, M. J. v. 't H. f 2,50, Wed. M. f 5,— Uit het zendingsbusje van Mej. Hofstede de Groot, te Lausanne.. Groningen. Collecte bij het optreden van Br. A. Kruyt Haarlem. Legaat van Mej. H. Kronenbergh Leiden. Door Mej. A. P. Gunning, van de zendingskrans Tryphosa, voor het tekort Meppel e.o. (Afd.). Door den Heer H. W. Bosman: Dwingclo. Tot uitbreiding van het Godsryk Pesse. Voor het lezen der Maandberichten Middelharnis. Door Ds. K. G. F. W. Ham: P. C. 1895 P. C. 1896 Niezijl. Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt Oudenbosch. Door Ds. Schuurmans - Stekhoven, uit de catecliisatieb. Rotterdam. Door Ds. van Nes, voor het Nederl. Zendelinggenootschap. Door Ds. van der Veen, van de Zondagschool Van A. J., aan het Zendelinghuis bezorgd Scheveningen. Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt 3chiedam. Collecte van de vereeniging tot bevordering van de belangen der Ned. Herv. Kerk Collecte van de Kinder- Zendingvereeniging Utrecht. Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt Vlaardingen. Door den Heer Verboom, 3cents collecte Waterland (Afd.). Door Ds. A. Ketter: liuiksloot. Collecte by het optreden van Br. A. Kruyt, met sciopticon. / Idem idem Latulsmeer. Idem idem Monnikendam. Idem idem Nieutcendam. Idem idem Itansdorp. Idem idem Zaandam. Door den Heer J. van Heek, storting van de Zaanlandsche Hulpverg Zeist. Collecte by liet optreden van Br. A. Kruyt Zutphen. Door den Heer J. 11. Kisouw: Van het Vrouwen-Hulpgenootschap, door Mej. E. Matthes 3 maandskaart. G. 1. C. II. f 2,—, Mej. Erbangen f 0,00, lierman K. /' 2,88, Mevr. B. geb. K. /" 2, 9, 16 November /' 10,—, Mevr. K. f 2,—, Kransje f 5,43 Giften voor de Kweekschool en Scholen in de Minahassa. Bergen op Zoom. Dooi den Heer J. J. van Melle, uit- de collecte van liet Zuider Zendingfeest Hulpgen. Giften en Legaten. f 18,16 7-, 8,48

Bovendien is aan contributies ingekomen: uit Maarssen f 27,85; Purmerend f 60,—; Pesse f 5 ,26.

TE ROTTERDAM, bij M. WYT & ZONEN,

Drukkers van het Nederlandsche Zendelinggenootschap.