| „Inr. v. PHYSISCHE THERAPIE j

• HEILGYMNASTIEK en MASSAGE" |

JAC. IDES

• v. Eeghenstr, 31 - AMSTERDAM •

Telefoon 21516

: Behandeling met Licht, Hoogtezon, Lucht- :

j baden, Water, Begietingen, Kneippkuren, I

I Électriciteit, Beweging, Massage, Stoom- I

: Heete-Lucht-Baden, Inwikkelingen e.a. '.

Hygiënische adviezen.

! Behandeling onder Medische Controle. '

' Billijke Condities. Gunstige resultaten. • | Vrouwelijke assistentie.

I PROSPECTUS OP AANVRAGE \

— Teljer benutte 'n throughpass vau Rieken — voldoende was. In de wedstrijden, welke Vitesse tot dusverre speelde, was öf de verdediging op dreef, maar de voorhoede van schot af, óf de aanvallers maakten 'n drietal goais, terwijl dan net de verdediging lek was. Nu was plots het heele elftal goed op stoot, er werd met minstens evenveel enthousiasme gespeeld als de Wageningers, waardoor de groenwitte voorhoedespelers zich steeds te pletter liepen op 'n muur van verdedigers. Het publiek Zweepte de Vitessenaren, die buiten de stad die aanmoediging missen, tot steeds meer geestdrift op, de spelers begrepen dat ze hier 'n tegenpartij hadden waarvan gewonnen kon worden, ze begrepen ook dat ze aan hun scheidenden clubgenoot Vaags, die zijn laatsten wedstrijd voor zijn vertrek naar Indië speelde, 'n overwinning verplicht waren, ergo: ze wonnen.

Bergen werk heeft de Vitesseverdediging in dezen strijd verzet; Hermsen b.v. stoomde anderhalf uur op volle kracht en Tap sjouwde van links naar rechts om de gevaarlijke wing v.d. Gaagv.d. Heijden onschadelijk te maken. Daarachter speelde Horsten 'n geluidlooze backpartij naast Vaags, die het linkshalf plaatsje, dat hij van zijn achttiende jaar af in het eerste elftal bezet had, verlaten had om als linksback zijn afscheid te vieren.

Waar bovendien Spanjaard ditmaal feilloos zijn doel verdedigde, ontwikkelde Vitesse 'n defensieve kracht, waar Wageningen niet tegen op kon. Betrekkelijk weinig gevaarlijke schoten kwamen op het doel; vóór de bal op schotsafstand was, had de verdediging meestal met succes ingegrepen. Hendriks op de spilplaats was juist 'n tikje

De in somber zwart gestoken Vitessekeeper Spanjaard op het punt- 'n ver schot te vangen, terwijl van Drumpt en Horsten eemS W-"a"~ lijf-werk te zien geven. tot ' '

beter dan zijn tegenstander Arnoud, bovendien werd hij door de binnenspelers Mulder en Rieken nuttig geas-

EVERT V. D. HEYDEN {Wageningen), de nieuwe linksbuiten van het Ned. elftal, speciaal voor „de Revue der Sporten" geteekend door den A. G. O. V. V.-en Wageningentrainer J. W. Julian.

sisteerd. Zóó spelend hoeft Vitesse geen gevaar te duchten!

—o—

Verrassend snel was het etmpo, dat tot het einde goed volgehouden werd aan beide kanten, bewijs van goede training, zóó snel dat de verdienstelijk leidende arbiter Maas tegen het eind bijna „uitgespeeld" was. Het publiek raakte langzamerhand op het kookpunt, doch het gedroeg zich even correct als de spelers; de marechaussées, die sinds Groothoff's woorden in „de Revue verdwenen zijn, werden werkelijk niet gemist.

Na afloop, toen de Arnhemsche toeschouwers het veld opgestormd waren om de overwinnaars op de schouders te kloppen en andere pijnlijke huldigingsblijken te doen ondergaan, verdween de lange reeks van honderden Wageningers in somberen stoet. De groenwitte spelers toonden zich goede verliezers; hun achtertrio bleef zelfs tot 's avonds laat plakken in den Vitessekring om, onder de opwekkende tonen van Vitesse s jazz-band „the Yellow and Black Boys" bij muziek en dans in het clubhome der geelzwarten, als om strijd te verZekeren, dat er maar één Wageningen en één Vitesse was en dat die geen van tweeën onderaan moesten komen. De goede verstandhouding tusschen groenwit en geelzwart, waar nog wel eens iets aan ontbroken heeft, schijnt door die verbroedering verzekerd te zijn!

M. J. Adriani Engels.

Uit de Engelsche beroepsvoetbalwereld: goal!