Mededeelingen van het Hoofdbestuur.

Sedert de Algemeene Vergadering in 1921 zijn als lid van ons Genootschap toegetreden:

Adriaanse F. Gemeente-Secretaris, Roermond ; Ament J. J. C, Lid der 2de Kamer, Roermond ; Baud J. A., Dir. Geldersche Crediet, Roermond ; Blom V., Ing. Stroomverkoopmaatschappij, Roermond ; Bours M. J. C. B., Dir. R. K. Kweekschool, Roermond; Breukers Jules, Dir. Eiermijn, Roermond ; Cals J., Schoolopziener i. b. d., Roermond ; Cremers Jos., Rector, Maastricht; Crugten, Paul van, Cand. Notaris, Roermond ; Drent W. J., Dir. Rijksnormaallessen", Roermond ; Driessen R. H., Rector, gesticht, Heel; Everts H., oud-Professor, Seminarie, Roermond ; Fluyter, de, Leeraar H. B. S. Roermond ; Geyt, Dr J. van, Mond- en Keelarts, Roermond ; Heek, J. H. van, Huize Berg, 's-Heerenberg; Hendricks M., Dir. van Tijdig, Heerlen ; Hendrickx-Wuts Jos., Swalmen ; Hermans J. M., Insp. v. Volksgezondheid, Roermond ; Hilgers Jos., Pastoor, St. Odiliënberg ; Hoefer

F. A., Voorzitter, „Gelre", Hattem (E,); Hövel tot "Westerflier, B°n Mr van, Com. der Koningin, Maastricht; Hoens

G. , Rector Sanatorium, Doenrade; Hölscher M. G., Leeraar

H. B. S., Roermond; Janssens Felix, koopman, Roermond; Jaspar, Mr E. J. H,. Kantonrechter, Maastricht; Kater G., Landmeter v./h. Kadaster, Roermond ; Luyten F. H., Rector, Bunde ; Maas H. H. J., Leeraar R. D. N. L. Venlo, Roermond ; Magnée Rob., Horn; Marck, Th. van der, Voorz. Jong Limburg, Roermond ; Mark, P. van der, Insp. der Reg. en Dom., Nijmegen ; Michiels van Kessenich, Jhr. Mr G., Rijksadv., Roermond ; Monchy, Mr S. J. R. de, Burgemeester, Arnhem ; Nerée de Babberich, Mr R. J. K. M. de, Adv. Roermond; Op de Coul Leo, koopman, Roermond; Pinckers J. H., Rector, Asselt bij Swalmen ; Plettenberg J. J., Leeraar Ambachtsschool Roermond; Pijls L., Ambt. Burg. Stand; Roermond; Rengen J. M. J., Ceintuurbaanstr,