— 121 —

Jacobus Leurs en Elisabeth Jongens syn op heden den 18 Xbris 1778 aengenomen tot Borgeren deser stadt mede voor hunne kinderen alleen vuyt desen huwelijk te procrieëeren en daer "Voor in totael betaelt de somme van 200 guld Cleefs en hebben op dato den eedt in senatu vuytgeswoeren.

Jacobus Schaffers ende Maria Catharina Titulaer Ehel syn op heden 6 Xbris 1782 aengenomen tot Borgeren deser stad ende daer Voor int geheel met den omstand betaelt de somme van vijftig guld Cleefs en op dato in senatu den Eed uytgeswooren.

Willem Ariens ende Geertruy Peters ehel syn op heden 11 Sept. 1786 tot borgeren deser stadt aengenomen mede voor haere kinderen Adriaen, Dominicus, Derik, Maria en Clasina Ariens en daer voor betaelt aan de stadt met den omstand een en twintig gulden holl. en heeft geseyde Ariens alleen voor alnog den eede in senatu uytgeswoeren.

Peter van Boom is op den 11 Mey 1787 aangenoomen tot Borger deser stad en heeft daarvoor betaalt sestien gis cleefs voor den armen mitsgaders eenen lederen Emmer zynde eodem in senatu vereed en welkers ontlast Brief hiernaar geregistreert.

Johannes Christianus Verzijl*) en Wilhelmina Voss Ehel syn op heden den 20 July 1787 tot Borgeren deeser stadt aengenomen, mitsgaders desselfs kinderen Johannes Augustinus, Franciscus Donatus en Martinus Melchior Verzijl met aenneemen daervoor ten spoedigsten te zullen betaelen de weerde van Vier Ducaeten en zyn voorn. Ehel op heden in Senatu VerEed.

De Heere Medae Doctor Ant. Wilh. van Liebergen van Intentie zijnde met syn huysgesin alhier te vertrekken naar het ampt Bruggen heeft sulx aan de Magistraet in kennisse gelegt en versogt voor hem en syne kinderen het borger Regt te mogen blyven behouden en heeft de Magistraet aan hem sulx toegesegt in senatu tot Venlo den 5 e novem. 1787.

*) Er staat in het burgerboek J. C. Verzijl.