HET SPORTBLAD.

CONSTANTIN-CIGARETTEN.

Bijzonder aanbevolen merken:

COSTSTAXTMT Xo. 23 1 Ct. BETOOAH 1% Ct.

BEIT^CHULE 3 Ct. EAI8EBPBEI8 ,8% Cfc

Importeurs : WILLEM HUYSMAIB'S «fc Co. - Eindhoven.

Zuidelijke indeeling; afdeeling A: E.M.M., Afdeeling C (dubbele competitie): Wilhel-

Vlissingen; MV.V.O, Middelburg; Zeelandia, mina II, Den Bosch; Den Berg, Geertruiden-

Middelburg; Zeeland1a I, Middelburg; Zeeland berg ; en Waalwijk Vooruit, Waalwgk. Vooruit, Goes; D.O.S.K.O., Bergen-op-Zoom; Afdeeling D (dubbele competitie): M.V.V.,

en Vlissingen I. Maastricht; M.S.V., Maastricht; G.S.C., Roer-

Afdeeling B: Wilhelmma, Den Bosch, N.A.C., mond; en V.V.V., Venlo. Breda; Helmond, Helmond; E.V.V., Eindho- De Noordelijke indeeling is nog niet ingeven ; Willem II, Tilburg; en De Valk, Val- komen, kens waard.

Eerste divisie. Bradford 2 Sunderland 1

Middlesbrough 3 Chelsea 0 Oldham Athletic 2 Notls County 0 Newcastle United 1 Bradford City 0 Bolton Wander. 2 Manchester City 3 Aston Villa 2 West Br. Albion 1 Manchester Un. 2 Blackburn Rot. 0 Tottenham Hott. 1 Burnley 3 Liverpool 2 Sheffield Wedn. 1

Sheffield United 1 Everton 0

Voetbal in Engeland.

Uitslagen der

Tweede divisie.

Fulham 3 Derby County 0

Notts Forest 0 Bristol City 1

Stockp. County 1 The Arsenal 1

Huil City 0 Clapton Oriënt 1

Presten N. E. 2 Bury 0

Leeds City 2 Blackpool 0

Barnsley 0 Grimsby Town 0

Wolverh.Wan. 3 Linoeln City 1

Leioester Fosse 1 Huddersfield T. 2

Glossop 3 Birmingham 3

wedstrijden van 19 September.

Zuidelijke League.

Swindon 3 Flymouth Arg. 2

Southend Un. 0 Watford 0

Millwall 1 Southampton 2

Luton 1 Norwich City 1

Bristol Rovers 3 Reading S

Ezeter City 2 Gillingham 0

Oardiff City 0 Brighton and H. 1

Queen's Pk R. 0 Northampton 0

Croydon Com. 1 Crystal Palace 1

Portsmouth 3 West Ham Un. 1

Het amateur-voetbal in Engeland gaat nog steeds onder den oorlogstoestand gebukt, daar elk oogenblik het aantal voetballers, dat voor den „international" tegen Duitsohlaad naar het front vertrekt, grooter wordt. Tal van amateurclubs zullen bij gebrek aan spelers, dit seizoen geen wedstrijden spelen, zoo zijn b.v. van de Galedonians 10 van de 11 spelers, waaronder ook de bekende international Tommy Burns, onder de wapenen. De Corinthians waren met een gezelschap van 14 spelers in Argentinië toen de oorlog uitbrak. Onmiddellijk zegden zij hun verdere wedstrijden af en keerden naar Engeland terug waar 8 leden van het gezelschap dadelijk in militairen dienst traden. De Secretaris van de Corinthians deelde mede, dat ruim 50 pCt. van de leden onder de wapenen is en dat dit seizoen geen wedstrijden gespeeld zullen worden. De Corinthians gaven ƒ 600 voor het Prince of Wales fonds en / 240 voor de Belgen.

Het beroepsvoetbal gaat intusschen door al trekken de wedstrijden dan ook minder belangstelling. De meeste clubs staan een gedeelte van haar recetten af, waardoor reeds een bedrag van / 150.000 bijeen gebracht is.

Chelsea heeft het dus nog niet tot een overwinning kunnen brengen en Woodward wordt hier wel erg gemist. De Deensche amateur Nils M>ddleboe heeft zich echter meer en meer aan het beroepsspel aangepast en is op het oogenblik een der beste halfs in de League, wat voor Chelsea alweer een geluk is. Te

Middlesbrough werd de Londensche ploeg met 3—0 geklopt. Beeds na 12 minuten was Chehea met 2—0 in de minderheid en dat was beslissend. Tottenham is al evenmin gelukkig en zag zich op eigen grond door Burnley met 3—1 geklopt. De Spurs hebben op het oogenblik inderdaad een zwakke ploeg en er zal heel wat veranderd moeten worden, wil er wat succes behaald worden. De Leaguekampioenen, de Blackburn Rovers, werden te Manchester door de United met 2—0 geklopt, wat de le overwinning voor de United was. De thuisclub had tot nu toe vrij ongelukkig gespeeld en daarom thans het geheele elftal gereorganiseerd waarvan de Rovers het slachtoffer werden. Manchester City, dat verleden jaar slechts weinig presteerde, staat thans ongeslagen aan het hoofd en de leiders verrichtten Zaterdag goed werk door de Bolton Wanderers te Bolton met 3—2 te sloppen, een overwinning, die de City voor een goed deel aan het fraaie spel van haar doelverdediger Smith te danken heeft. Newcastle United komt na een slecht begin wat op dreef ea wist Bradford City met 1—0 te kloppen. Deze wedstrijd werd door ruim 21000 toeschouwers bijgewoond, het hoogste aantal in dit seizoen, waaruit wel blijkt, dat de belangstelling onder den oorlog lijdt. De wedstrijden van den jongsten Zaterdag hadden het volgend resultaat.