Schoolnieuios.

te Tilburg, bad acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Gelderland.

Aldus, Jakoba, geb. 19 April 1851, te Nijmegen, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Ameron, Petronella Wilhelmina van, geb. 25 Julij 1853, hulponderwijzeres te Eede, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Baehofner, Sophia Wilhelmina Antoinette, geb. 16 Oct. 1853, te Zetten, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Beusekom, Sophia Adriana Wiltina van, geb. 4 Dec. 1853, te Nijmegen, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal en in de handwerken voor meisjes.

Belhaere, (G. C.) vermeld onder IV, In de beginselen der Engelsche taal.

Dijk, (II. G. G. van) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Gaaij Fortman, Nelina Pelrina de, geb. 16 Sept. 1852, te Zetten, bad acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Herderschee, Geertrui Maria, geb. 19 Maart 1854, te Nijmegen, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Hondius, Maria, geb. 3 April 1853, te Wageningen, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Jong, Camelia Hendrika de, geb. 5 Oct. 1854, te Velp, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Koorevaar, Johanna Wilhelmina, geb. 14 Maart 1852, hulponderwijzeres te Oosterbeek, bad acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Leeuw, Maria Adriana van der, geb. 17 Junij 1852, te Eenkum, had acte als hulponderwijzeres. In de handwerken voor meisjes.

Maurik, Hermina Maria van, geb. 22 Dec. 1853, te Arnhem, had acte als hulponderwijzeres.. In de beginselen der Engelsche taal.