Toestand voor de wijziging Toestand na de wijziging Onderdeel Functie Bijlage en schaal- of groepsnummer Functie Bijlage en schaal- of groepsnummer 23. Idem Ontvanger aan een kantoor der le klasse B A 147 — 23. Idem — — Hoofdontvanger l ) A 148 24. Idem Hoofdbewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen') A 148 25. Idem Ingenieur-verificateur van het kadaster A 148 26. Idem Ontvanger aan een kantoor der le klasse A *) A 148 “ 27. Idem Ingenieur-verificateur van het kadaster A 149 28. Idem Hoofd van het ontvangkantoor der directe belastingen Amsterdam A 149 29.* Idem Inspecteur van de hypotheken en het kadaster A 149 30. Idem Hoofdinspecteur *) A 149 Hoofdinspecteur A 149 31. Idem Inspecteur van de hypotheken en het kadaster B Ia

‘) Aan de hoofden van de ontvangkantoren Amsterdam invoerrechten en accijnzen op de suiker, ’s-Gravenhage directe belastingen le kantoor, Rotterdam directe belastingen le kantoor en Rotterdam invoerrechten, wordt na een salarisanciënniteit van 7 jaar een salaris toegekend van f 800.

s ) Alleen voor de hoofden van de bewaringen te Amsterdam, Rotterdam, ’s-Gravenhage en Arnhem.

s ) Plus f 30 per maand voor de ontvanger, hoofd van het kantoor der directe belastingen te Amsterdam.

*) Aan de hoofden van de inspecties der belastingen te Amsterdam, ’s-Gravenhage le Afd. en Rotterdam le Afd. en van de inspecties der invoerrechten en accijnzen te Amsterdam en Rotterdam, alsmede aan het hoofd van de fiscale inlichtingen en opsporingsdienst te Amsterdam, wordt na een salarisanciënniteit van 6 jaren een salaris van f 850 p.m. toegekend.