2°. al dan niet behoort tot het reserve-personeel van de zee- of landmacht en zo ja, waarbij;

e. dat de gegadigde bereid is na het verkrijgen van de hoedanigheid van tandarts een benoeming tot officier-tandarts bij de Koninklijke Landmacht te aanvaarden.

3. Bij een verzoekschrift moet worden overgelegd:

a. een uittreksel uit de akte van geboorte van de gegadigde;

b. een verklaring van de burgemeester van de gemeente waar de gegadigde in het bevolkingsregister staat ingeschreven, waaruit blijkt dat hij Nederlander is;

c. een bewijs van goed gedrag, uiterlijk drie maanden voor de datum van indiening van het verzoekschrift afgegeven door de burgemeester van elke gemeente waar de gegadigde gedurende de laatste drie jaren in het bevolkingsregister ingeschreven heeft gestaan;

d. een verklaring van de burgemeester van de onder b bedoelde gemeente, waaruit zijn verhouding tot de dienstplicht blijkt;

e. het getuigschrift, bedoeld in artikel 3, eerste lid onder b, eventueel met bijbehorende cijferlijst, dan wel het getuigschrift van het laatst afgelegde examen of gedeelte van examen, bedoeld in het tweede lid van dat artikel.

4. In bijzondere gevallen kan overlegging van de in het derde lid onder a en c genoemde bescheiden achterwege blijven, indien ten genoegen van Onze Minister op andere wijze kan worden aangetoond dat de gegadigde voldoet aan de eisen welke met de genoemde bescheiden dienen te worden gestaafd.

Artikel 6

1. De gegadigde die tot het sluiten van een verbintenis wordt toegelaten, is verplicht vóór het sluiten van de verbintenis persoonlijke zekerheid te stellen of te doen stellen als waarborg voor het nakomen van zijn verplichtingen. 2. De in het eerste lid bedoelde zekerheid wordt gesteld door als borg te doen optreden een door Onze Minister als zodanig te aanvaarden instelling. 3. Ter zake van het stellen van persoonlijke zekerheid door een meerderjarige wordt een notariële akte opgemaakt met gebruikmaking van een model als is aangegeven in bijlage I van dit besluit. 4. Indien de gegadigde minderjarig is, wordt hij voor het aangaan van de in het eerste lid bedoelde verplichting wettelijk vertegenwoordigd op de wijze als is bepaald in de vijftiende titel van het eerste boek van het Burgerlijk Wetboek en wordt een notariële akte opgemaakt met gebruikmaking van een model als is aangegeven in bijlage II van dit besluit. 5. De kosten, op de zekerheidsstelling en op de opheffing daarvan vallende, komen voor rekening van de gegadigde.