voor zover ingericht voor het verbruik van vaste of vloeibare brandstoffen;

b. het ten behoeve van het publiek gebruiksklaar opstellen dan wel in eigen onderneming doen opstellen van verwarmings- of kookapparaten, ingericht voor het verbruik van vaste of vloeibare brandstoffen;

D. verwarmingsapparaten:

apparaten, dienende voor het verwarmen van ruimten, met uitzondering van onderdelen van installaties voor centrale verwarming;

E. wet:

de Vestigingswet Kleinbedrijf 1937 (Stb. 619), zoals deze is gewijzigd, laatstelijk bij de Wet op de economische delicten (Stb. 1950, K 258);

F. Onze Minister:

Onze Minister van Economische Zaken.

2. Onder uitoefening van het kachelreparatiebedrijf wordt mede verstaan het voorhanden hebben van materialen, gereedschappen of hulpmiddelen, bestemd om in eigen onderneming te worden gebruikt bij tot de uitoefening van het kachelreparatiebedrijf behorende werkzaamheden.

3. Onder uitoefening van de kleinhandel in verwarmings- en kookapparaten wordt niet verstaan het ten verkoop aan het publiek vooihanden hebben dan wel aan het publiek verkopen van:

a. verwarmingsapparaten en fornuizen, ingericht of mede ingericht voor het verbruik van vaste of vloeibare brandstoffen, in de uitoefening van het kachelsmidsbedrijf;

b. verwarmingsapparaten en fornuizen, ingericht of mede ingericht voor het verbruik van gas, in de uitoefening van het gasfittersbedrijf dan wel door provinciale-, gemeentelijke- of van gemeentewege geconcessionneerde gasbedrijven;

c. verwarmingsapparaten en fornuizen, ingericht of mede ingericht voor het verbruik van electriciteit, in de uitoefening van de kleinhandel in electrotechnisch materieel en electrotechnische verbruikstoestellen en van de kleinhandel in electrotechnisch materieel, electrotechnische verbruikstoestellen en electrische huishoudnaaimachines dan wel door provinciale-, gemeentelijke- of van Rijkswege geconcessionneerde electriciteitsbedrijven.

Artikel 2

1. Het is verboden een inrichting, bestemd of mede bestemd voor de uitoefening van de kleinhandel in verwarmings- en kookapparaten, het kachelreparatiebedrijf of het kachelsmidsbedrijf, voor zover die