e. Maartensdijk (voor zoveel betreft het grondgebied begrensd door de grens met Utrecht, de spoorlijn Utrecht—Hilversum, de President Rooseveltweg en de Ezelsdijk).

II. B-gebied:

B-kringen,

Utrecht 1, omvattende de gemeenten:

Achttienhoven, Breukelen, Kockengen, Loenen, Loenersloot, Loosdrecht, Ruwiel, Tienhoven, Westbroek, Abcoude, Mijdrecht, Nigtevecht (m.u.v. het grondgebied, ingedeeld bij kring Noordholland 7), Vinkeveen en Waverveen, Vreeland, Wilnis, Haarzuilens, Harmelen, Maarssen, Oudenrijn (m.u.v. het grondgebied, ingedeeld bij de Akring Utrecht), Veldhuizen, Vleuten.

Utrecht 2, omvattende de gemeenten:

Benschop, Hoenkoop, Linschoten, Lopik, Montfoort, Polsbroek, Snelrewaard, Willeskop, IJsselstein, Houten, Jutphaas (m.u.v. het grondgebied, ingedeeld bij de A-kring Utrecht), Schalkwijk, Tuil en ’t Waal, Vreeswijk.

Utrecht 3, omvattende de gemeenten:

Cothen, Doorn, Driebergen-Rijsenburg, Langbroek, Maarn, Werkhoven, Wijk bij Duurstede, Amerongen, Ede (prov. Gelderland, voor zoveel betreft de bebouwde kom Gelders Veenendaal), Leersum, Leusden, Renswoude, Rhenen, Scherpenzeel (prov. Gelderland), Veenendaal, Woudenberg.

Utrecht 4, omvattende de gemeenten:

Zeist, Bunnik, Odijk, Baarn, Eemnes (voor zoveel betreft de buurtschap Eembrugge), Soest, De Bilt, Maartensdijk (m.u.v. het grondgebied, ingedeeld bij de A-kring Utrecht).

Provincie Friesland.

I. A-gebieden:

A-gemeenten,

De gemeenten: Leeuwarden,

Harlingen.

II. B-gebied:

B-kringen,

Friesland 1, omvattende de gemeenten:

Bolsward, Gaasterland, Hemelumer-Oldephaert en Noordwolde, Hindeloopen, Idaarderadeel, Rauwerderhem, Sloten, Sneek, Staveren, Wonseradeel, Workum, Wijmbritseradeel, IJlst.