73 Vergoedingen in verband met de terugvoering en administratie van uit Duitsland gerestitueerde buitenlandse effecten. 74 De van belanghebbenden ontvangen contra-prestaties terzake van rechtsherstel van uit Duitsland gerestitueerde buitenlandse effecten. Paragraaf 2. Bureau Herstelbetalings- en Recuperatiegoederen. 75 Opbrengst der liquidatie van goederen, welke door Duitse militaire of para-militaire instanties in Nederland zijn achtergelaten. 76 Opbrengst wegens verkoop van uit Duitsland teruggevoerde goederen, waarvan de eigenaren niet bekend zijn, alsmede ontvangsten wegens aan eigenaren van teruggegeven goederen in rekening gebrachte provisie. 77 Ontvangsten herstelbetalingen. 78 Overige ontvangsten. Onderafdeling VI. DIRECTIE FINANCIERINGEN EN COÖRDINATIE OORLOGSSCHADE. Paragraaf 3. Commissariaat voor Oorlogsschade. 79 Algemene ontvangsten, verkochte bestekken, drukwerk en overtollige materialen. 80 Opbrengst van de verkoop van overtollige roerende goederen. 81 Griffierechten te voldoen in geval van beroep tegen een beslissing van een der met de afwikkeling der oorlogsschade belaste organen bij de betrokken Minister. 82 Griffierechten te voldoen in geval van hoger beroep bij het Scheidsgerecht voor de Oorlogsschade tegen een der in artikel 91, lid 1, van de Wet op de Materiële Oorlogsschaden vermelde beslissingen. 83 Griffierechten te voldoen ingeval van beroep tegen een beslissing van de Directeur van het Bureau van het Commissariaat voor Oorlogsschade bij de Beroepscommissie Militaire Vorderingen. 84 Ontvangsten wegens verhuur van vaste activa. 85 Inkomsten voortvloeiende uit verbeurdverklaringen ingevolge het Tribunaalbesluit. 86 Opbrengst wegens liquidatie van Vijandelijk Vermogen. 87 Terugontvangen te veel betaalde bedragen betreffende afgesloten dienstjaren. 88 Overige ontvangsten van het Commissariaat voor Oorlogsschade. Onderafdeling VII. DIENST DER RIJKSBEGROTING. Paragraaf 8. Afdeling Financiën Publiekrechtelijke Lichamen. 89 Terugontvangst van bijdragen c.q. voorschotten aan publiekrechtelijke en daarmede gelijkgestelde lichamen terzake van schaden tengevolge van de oorlog en de bezetting.