Besluit van 6 juni 1978 tot schorsing van het besluit van de Raad van Bestuur van de Afvalwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen d.d. 6 april 1978 tot vaststelling van de «Bezoldigingsverordening A.W.L. 1978»

Wij Juliana, bij de gratie Gods, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz.

Op de voordracht van Onze Minister van Binnenlandse Zaken van 25 mei 1978, nr. AC 78/145, Directoraat-Generaal voor Overheidspersoneelsbeleid, Directie Overheidspersoneelszaken, Hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden;

Overwegende dat de Raad van Bestuur van de Afvalwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen bij zijn besluit van 6 april 1978 ter regeling van de bezoldiging van zijn personeel heeft vastgesteld de «Bezoldigingsverordening A.W.L. 1978»;

dat in de bijlage A van deze verordening voor een zevental functies een groot aantal rangen is opgenomen, ingedeeld in 16 salarisschalen;

dat een aantal schalen in maximum uitgaat boven de schalen waarin thans de functies zijn ingedeeld;

dat er gerede twijfel bestaat, of de indeling van de functies in de salarisschalen geschiedt overeenkomstig het niveau van die functies;

dat mitsdien de verdere werking van genoemd besluit van de Raad van Bestuur van de Afvalwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen dient te worden voorkomen;

Gelet op artikel 126 van de Ambtenarenwet 1929;

Hebben goedgevonden en verstaan:

Voornoemd besluit van de Raad van Bestuur van de Afvalwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen d.d. 6 april 1978 te schorsen.

Onze Minister van Binnenlandse Zaken is belast met de uitvoering van dit besluit, dat in het Staatsblad zal worden geplaatst.

Soestdijk, 6 juni 1978

Juliana

De Minister van Binnenlandse Zaken, H. Wiegel

Uitgegeven de vierde juli 1978

De Minister van Justitie, J. de Ruiter