Staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden

Jaargang 1978

Wet van 5 juli 1978, houdende naturalisatie van Camer, Jozef Hendrik en 24 anderen

Wij Juliana, bij de gratie Gods, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz.

Allen, die deze zullen zien of horen lezen, saluut! doen te weten:

Alzo Wij in overweging genomen hebben, dat er aanleiding is tot naturalisatie van Camer, Jozef Hendrik en 24 anderen, waartoe aan Ons verzoek is gedaan, met overlegging, voor zoveel nodig, van de bewijsstukken bedoeld in artikel 3 van de wet op het Nederlanderschap en het ingezetenschap (Stb. 1892, 268);

Zo is het, dat Wij, de Raad van State gehoord, en met gemeen overleg der Staten-Generaal, hebben goedgevonden en verstaan, gelijk Wij goedvinden en verstaan bij deze:

Artikel 1

Het Nederlanderschap wordt bij deze verleend aan:

1 Camer, Jozef Hendrik, geboren te Heerlen (Limburg) 29 april 1933, wonende te Nieuwenhagen (Limburg); 2 Dardaganidis, Kleanthis Charalambos, geboren te Rotterdam (Zuid-Holland) 7 januari 1947, wonende te Papendrecht (Zuid-Holland); 3 Decheiver, Arie Hermanus, geboren te Dieren, gemeente Rheden (Gelderland) 19 november 1948, wonende te Deventer (Overijssel); 4 Goldschmidt, Rachel, geboren te Amsterdam (Noord-Holland) 28 oktober 1941, wonende te Amersfoort (Utrecht); 5 Gomes Ferreira, Alexandre Herculano, geboren te Sao Vicente (Kaapverdië) 16 september 1936, wonende te Rotterdam (Zuid-Holland), met bepaling dat de geslachtsnaam van verzoeker en die van zijn minderjarige kinderen worden gewijzigd in «Ferreira» en dat de spelling van de eerste voornaam van verzoekers minderjarige zoon «António Pedro» wordt vastgesteld als «Antonio»;