a. de schriftelijke verklaring als bedoeld in artikel 8; b. een zo nauwkeurig mogelijke omschrijving van het in bewaring gestelde voertuig; c. de datum en het tijdstip van het in bewaring stellen. 2. Indien de bewaring niet door de gemeente in eigen beheer geschiedt, doet degene die met de feitelijke bewaring is belast de in het eerste lid bedoelde gegevens en bescheiden na het in bewaring stellen onverwijld aan de bewaarder toekomen ter opneming in het bewaringsregister.

Artikel 10

Zodra zulks na het in bewaring stellen van het voertuig mogelijk is, worden in het bewaringsregister opgenomen:

a. ingeval het een kentekenplichtig motorrijtuig betreft de tenaamstelling van het kenteken; b. ingeval het andere voertuigen betreft de naam van de eigenaar of houder voorzover deze bekend is kunnen worden.

Artikel 11

Indien het voertuig overeenkomstig het bepaalde in artikel 43a, vijfde lid, van de wet wordt afgehaald door de eigenaar of door degene die, anders dan als bezitter, het voertuig ten tijde van de overbrenging als gebruiker onder zich had, worden behalve de in de artikelen 9 en 10 van dit besluit bedoelde gegevens in het bewaringsregister opgenomen:

a. de datum en het tijdstip waarop het voertuig is afgehaald; b. de naam en het adres van degene die het voertuig heeft afgehaald alsmede gegevens waaruit blijkt dat deze tot het afhalen van het voertuig gerechtigd was; c. het bedrag van de voor het overbrengen en bewaren van het voertuig verschuldigde vergoeding dat bij het afhalen van het voertuig is voldaan.

Artikel 12

Indien het voertuig binnen 48 uren na het in bewaring stellen niet is afgehaald worden, behalve de in de artikelen 9 en 10 van dit besluit bedoelde gegevens, in het bewaringsregister opgenomen de datum waarop de kennisgeving als bedoeld in artikel 43a, zesde lid, van de wet is uitgegaan en de naam en het adres van degene aan wie die kennisgeving is uitgegaan.

Artikel 13

Ingeval van toepassing van artikel 43a, zevende lid, van de wet worden, behalve de in de artikelen 9,10en 12 van dit besluit bedoelde gegevens, in het bewaringsregister opgenomen:

a. de datum en het tijdstip van de verkoop, de eigendomsoverdracht om niet of de vernietiging; b. ingeval van verkoop de opbrengst van die verkoop, de naam en het adres van de koper, het eventuele batige saldo van die verkoop, de naam en het adres van degene aan wie het eventuele batige saldo is uitgekeerd alsmede gegevens waaruit blijkt dat deze tot het in ontvangst nemen van dat eventuele batige saldo gerechtigd was; c. ingeval van eigendomsoverdracht om niet de naam en het adres van degene aan wie het voertuig om niet in eigendom is overgedragen; d. ingeval van vernietiging de geschatte sloopwaarde van het voertuig.

Artikel 14

Ingeval van toepassing van artikel 43a, twaalfde lid, van de wet binnen de in artikel 15 van dit besluit bedoelde termijn worden, behalve de in de artikelen 9 en 10 en, voorzover van toepassing, de in de artikelen 11 tot en met