Staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden

Jaargang 1978

Rijkswet van 4 oktober 1978, houdende naturalisatie van Al Ayoubi, Abdul Hamid Joussef en 27 anderen

Wij Juliana, bij de gratie Gods, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz.

Allen, die deze zullen zien of horen lezen, saluut! doen te weten:

Alzo Wij in overweging genomen hebben, dat er aanleiding is tot naturalisatie van Al Ayoubi, Abdul Hamid Joussef en 27 anderen, waartoe aan Ons verzoek is gedaan, met overlegging, voor zoveel nodig, van de bewijsstukken bedoeld in artikel 3 van de wet op het Nederlanderschap en het ingezetenschap (Stb. 1892, 268);

Zo is het, dat Wij, de Raad van State van het Koninkrijk gehoord, en met gemeen overleg der Staten-Generaal, de bepalingen van het Statuut voor het Koninkrijk in acht genomen zijnde, hebben goedgevonden en verstaan, gelijk Wij goedvinden en verstaan bij deze:

Artikel 1

Het Nederlanderschap wordt bij deze verleend aan:

1 Al Ayoubi, Abdul Hamid Joussef, geboren te Didde el Kourah (Libanon) 13 februari 1934, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen); 2 Ayube Garcia, Gloria Zaida, geboren te Puerto de la Cruz (Spanje) 10 december 1942, echtgenote van Al Ayoubi, Abdul Hamid Joussef; 3 Barton, Basil Osmund, geboren te Demerara (Brits Guyana) 30 juli 1901, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen); 4 Brooks, Agatha Sheppina, geboren op Nevis (St. Kitts, Nevis) 29 augustus 1922, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen); 5 de Caires de Nobrega, Henrique, geboren te Funchal (Madeira) 25 oktober 1910, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen);