Staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden

Jaargang 1978

Rijkswet van 29 november 1978, houdende naturalisatie van Chang, Tseng Lu en 24 anderen

Wij Juliana, bij de gratie Gods, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz.

Allen, die deze zullen zien of horen lezen, saluut! doen te weten:

Alzo Wij in overweging genomen hebben, dat er aanleiding is tot naturalisatie van Chang, Tseng Lu en 24 anderen, die aan Ons een verzoek daartoe hebben gedaan, met overlegging, voor zoveel nodig, van de bewijsstukken bedoeld in artikel 3 van de wet op het Nederlanderschap en het ingezetenschap (Stb. 1892, 268);

Zo is het, dat Wij, de Raad van State van het Koninkrijk gehoord, en met gemeen overleg der Staten-Generaal, de bepalingen van het Statuut voor het Koninkrijk in acht genomen zijnde, hebben goedgevonden en verstaan, gelijk Wij goedvinden en verstaan bij deze:

Artikel 1

Het Nederlanderschap wordt bij deze verleend aan:

1 Chang, Tseng Lu, geboren te Pao Ting Hopei (China) 5 augustus 1906, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen); 2 Fu, Chin Ling, geboren te Peking (China) 17 oktober 1915, echtgenote van Chang,Tseng Lu; 3 Charles, Florence, geboren op St. Vincent (St. Vincent) 2 december 1921, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen), weduwe van Merryman, Charles; 4 Davis, Hugo Nathaniel, geboren op Anguilla (Verenigd Koninkrijk) 2 maart 1930, wonende op Sint Maarten (Nederlandse Antillen); 5 Carty, Closetta Audeile, geboren op Anguilla (Verenigd Koninkrijk) 22 september 1929, echtgenote van Davis, Hugo Nathaniel; 6 Gomes Correia, Rui Manuel, geboren te Funchal (Madeira) 12 december 1940, wonende op Curapao (Nederlandse Antillen);