Staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden

Jaargang 1979

Besluit van 15 mei 1979 tot vaststelling van het bijzonder reglement voor de Rijkszeehavens Willemsoord en het Nieuwe Diep, alsmede voor de rede van Texel (Bijzonder reglement Rijkszeehavens Den Helder)

Wij Juliana, bij de gratie Gods, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz.

Op de voordracht van Onze Minister van Defensie van 23 oktober 1978, Directie Juridische Zaken, afdeling Wetgeving en Publiekrecht, nr. 399.272/F mede namens Onze Minister van Verkeer en Waterstaat;

Gelet op de wet van 28 februari 1891 (Stb. 69) tot vaststelling van bepalingen betreffende 's Rijks Waterstaatswerken en op het Algemeen Reglement van politie voor rivieren en rijkskanalen (Stb. 1919, 765);

De Raad van State gehoord (advies van 6 december 1978, nr. 13);

Gezien het nader rapport van Onze Minister van Defensie van 9 mei 1979, Directie Juridische Zaken, afdeling Wetgeving en Publiekrecht, nr. 399.272/K mede namens Onze Minister van Verkeer en Waterstaat;

Hebben goedgevonden en verstaan:

ARTIKEL I

Vastgesteld wordt het volgende reglement:

Artikel 1

Dit reglement is van toepassing op:

a. het havengebied van de marinehaven Willemsoord, waarvan de begrenzing met de rede van Texel wordt gevormd door de lijn, getrokken tussen het uiteinde van het westelijke havenhoofd en het onderbroken rode licht op het oostelijke havenhoofd en de begrenzing met de Rijkszeehaven het Nieuwe Diep wordt gevormd door de lijn, getrokken tussen het onderbroken rode licht op de kop van steiger 6 en het onderbroken groene licht op de hoek Paleisdam-Harssens; b. het havengebied van de Rijkszeehaven het Nieuwe Diep, waarvan de begrenzing met de marinehaven Willemsoord wordt gevormd door de lijn getrokken tussen het onderbroken rode licht op de kop van steiger 6 en het onderbroken groene licht op de hoek Paleisdam-Harssens; c. de rede van Texel, voor zoveel begrensd: door de meridianen van 4° 44'00" Oosterlengte en van 4°50'00"0osterlengte, door de zuidkust van het