kapitaaldienst worden gebracht. Voor de uitoefening van die taken, wordt dit personeel ondersteund door het andere deel van het ambtelijk apparaat. De kosten van deze ondersteunende activiteiten kunnen niet rechtstreeks ten laste van genoemde posten worden gebracht, maar worden door middel van verdeelsleutels aan die posten toegerekend. Ondanks dit onderscheid dienen de totale salarissen en sociale lasten (U 1.0) van het gehele ambtelijk apparaat op de derde subparagraaf van paragraaf 1 van de verdeeldienst te worden opgenomen.

De ondersteunende activiteiten kunnen in de navolgende aanbevolen kostengroepen worden gerubriceerd, waarbij tevens een omschrijving wordt gegeven van de direct daaraan ten laste te brengen kosten.

Activiteiten c.q. kostengroepen 0.0 Huisvesting 1.0 Kantine Onder kantine wordt mede verstaan de verstrekking van koffie, thee en andere consumpties 1.1 Verstrekking van kantoorbenodigdheden 1.2 Telefoon en andere communicatiemiddelen 2.0 Interne expeditie 2.1 Externe expeditie 3.0 Registratuur en archief 3.1 Bibliotheek en documentatie 3.2 Reproduktie Zonodig splitsen in tekstverwerking reproduktie, drukwerk en bindwerk 4.0 Automatisering Onder kosten van automatisering dienen te worden verstaan kosten, welke worden gemaakt ten behoeve van taken, welke de eigen provincie betreffen Omschrijving van de kosten — personeelskosten — onderhoud en schoonhouden van gebouwen c.a. — verwarming, licht en water — aankoop en onderhoud van meubilair en stoffering — kapitaallasten — personeelskosten — overige exploitatiekosten — personeelskosten — schrijf- en bureaubehoeften — aankoop en onderhoud van kantoormachines — kapitaallasten — personeelskosten — installatie PTT — abonnements- en onderhoudskosten — personeelskosten — hulpmateriaal — personeelskosten — porti, incasso, vracht en dergelijke kosten — hulpmateriaal — exploitatie bestelauto's — personeelskosten — hulpmateriaal — kapitaallasten — personeelskosten — aankoop documentatiemateriaal — kosten IDC — kapitaallasten — personeelskosten — druk- en bindkosten — fotokopieën — machines en materiaal — onderhoudskosten — dienstverlening door derden — kapitaallasten — personeelskosten — machines en materiaal — onderhoudskosten — dienstverlening door derden — kapitaallasten